Конотопський лісгосп замовив повнопривідний пікап Mitsubishi L200 за 1,3 мільйона
08.03.2021   //  

ДП «Конотопське лісове господарство» Державного агентства лісових ресурсів 18 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Ніко Мегаполіс» вантажний автомобіль за 1,27 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До квітня компанія поставить повнопривідний пікап Mitsubishi L200 2020 року випуску із дизельним двигуном екокласу Євро 5 об’ємом 2,4 л та автоматичною шестиступеневою коробкою передач. Автомобіль має двозонний клімат-контроль, камеру заднього огляду, системи і подушки безпеки, тонування задніх вікон, легкосплавні диски, світлодіодні фари та задні ліхтарі, систему безключового доступу, задній бампер з підніжкою. Додатково передбачено кунг із глухими вікнами та комплект зимових шипованих шин на дисках.

Гарантійний строк на автомобіль становитиме п’ять років або 100 тис км пробігу.

У салонах така комплектація Mitsubishi L200 Ultimate 2,4 AT без кунга і зимових шин коштує в середньому на 15% дешевше – 1,09-1,12 млн грн. Це ціни зі знижкою та без.

Вартість договору лише на 0,7% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 1,28 млн грн.

Єдиним конкурентом із таким самим пікапом було столичне ТОВ «Автоград» киян Сергія Колоші та Юрія Артюхова, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Компанією-переможцем «Ніко Мегаполіс» володіє ТОВ «Ніко Авто Холдінг (Україна)» кіпрської «Ніко Холдінг Енд Інвестмент Лімітед» Івана Ніколайчука з Великої Британії.