На Хмельниччині розривають угоду з фірмою, яка так і не відремонтувала стадіон з «Великого будівництва» за 20 мільйонів
05.03.2021   //   182 Переглядів

Департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міськради Хмельницької області планує розірвати договір з підрядником ТОВ «Будремсервіс», який у 2019 р. виграв тендер з проведення капітального ремонту міського стадіону ім. Г.А. Тонкочеєва на проспекті Грушевського, 29.

Про це написав «Незалежний громадський портал» з посиланням на заяву міського голови Кам’янця-Подільського Михайлі Посітка.

«Третій рік триває капітальний ремонт стадіону, а результату немає ніякого. Ми проводили службове розслідування, яке показало, що підрядник не виконав взяті зобов’язання. Наразі матеріали передано до суду, а ми розриваємо відповідний договір і вимагатимемо стягнення сплачених коштів», – наголосив мер.

Посітко також зауважив, що ця ситуація не повинна позначитися на завершенні всіх будівельних робіт. Він сказав, що домовився з головою Хмельницької ОДА Сергієм Гамалієм про виділення 5 млн грн. на стадіон. Цих коштів має вистачити, щоб здати об’єкт в експлуатацію до кінця року.

У серпні 2020 року повідомлялося, що ремонт стадіону у Кам’янці-Подільському виконується в рамках національної програми «Велике будівництво».

За даними «ProZorro», у жовтні 2019 р. переможцем тендеру з капремонту стадіону вартістю 11,73 млн грн стало ТОВ «Будремсервіс». Її обрали без конкурсу після двох провальних торгів.

У червні 2020 року замовник провів новий тендер на 11,22 млн грн. і знову обрав переможцем «Будремсервіс».

Крім цього, Держаудитслужба виявила завищення вартості будівельних робіт на капремонті стадіону у Кам’янці-Подільському на загальну суму 640 тис грн.

Київське ТОВ «Будремсервіс» створено 1998 року. Засновниками записані харків’янин Темур Кардава і киянка Інна Рудовська, керівник Олександр Дзюба.

Від «Наших грошей»

Згідно з «Прозорро», у 2018-2020 рр. «Будремсервіс» виграв тендерів на загальну суму 183,11 млн грн.