Онкодинспансер хоче віддати 30 соток фірмі свого головлікаря та людини Гройсмана
03.03.2021   //   264 Переглядів

Депутати Вінницької облради планують погодити комунальному  «Подільський регіональний центр онкології» на поділ земельної ділянки площею 4,14 гектари

Про це написало видання «Deputaty.in.ua».

Центр онкології хоче поділити велику ділянку на дві – 3,83 га та 0,30 га.  Це питання депутати розглядатимуть вже повторно. У 2019 керівник онкодиспансеру Володимир Шамрай звертався до облради з проханням виділити саме 30 соток землі лікарні для будівництва приватного медичного центру «Медіхелс».

Тоді ж будівництво приватного медичного центру на території лікарні відстоювала депутатка облради Людмила Станіславенко.  Засновники фірми «Медіхелс» пов’язані як і з її родиною, так і з родиною Володимира Шамрая.

Засновниками ТОВ «Медіхелс» є Чернишева Галина, Барчишена Альона та Панасюк Володимир.

Галина Чернишеваа була співзасновницею ще однієї  фірми зі схожою назвою – «Медіхелп», але поступилась своєю часткою розміром 1, 2 млн грн. дружині головлікаря онкодиспансеру Олені Шамрай.

Ці фірма «Медіхелп» зареєстрована у Вінниці по вулиці Хмельницьке шосе 96-Г. Понад три чверті (77%) будівлі, в якій за документами розміщені аптека, амбулаторія та реабілітаційний центр площею 447 квадратних метрів, ще з 2015 року  зареєстровані на  фірму «Витамедлайф», в якій і власницею і керівницею є дружина Володимира Шамрая. Основним місцем роботи Олена Шамрай, крім того, що вона є  ФОП та за сумісництвом директоркою «Витамедлайф»,  вказала лікарню, в якій головним лікарем є її чоловік.

Ще однієї засновницею фірми «Медіхелс» є Альона Барчишена. Вона є керівницею ТОВ фірма «АЯГіК», яка належить родині братів Ігоря та Геннадія Ткачуків. Офіційно засновниками є Геннадій Ткачук– депутат Вінницької облради, дружина депутата міськради Ігоря Ткачука – Людмила Станіславенко, яка також депутат облради, та діти Ігоря  Ткачука – Віталій та Маргарита.

Від «Наших грошей»

Нагадаємо, Геннадій Ткачук був нардепом двох попередніх скла кинь парламенту від «УДАР» та «БПП». Після зміни влади в 2014 році його брат Ігор увійшов до керівництва «Укрпошти», яку потім очолював з грудня 2014 року по червень 2016. Після цього його призначили до Одеси в філію державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Його вважали наближеним до тодішнього голови уряду Володимира Гройсмана. На останніх виборах став депутатом Вінницької міськради від «Української стратегії Гройсмана».