Земельна корупція: Безкоштовна передача земельних ділянок фіктивним житлово-будівельним кооперативам
02.03.2021   //   165 Переглядів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило найбільш розповсюджені корупційні ризики у сфері земельних відносин.  За оцінками експертів відділу стратегічного аналізу корупційних ризиків ця сфера є однією з найбільш корумпованих та спричиняє суттєві негативні наслідки.

Опис ризику:

Згідно з положеннями ст. 41 Земельного кодексу України житлово-будівельним (житловим) та гаражно-будівельним кооперативам за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування земельні ділянки для житлового і гаражного будівництва можуть передаватися безоплатно.

З 2009 року юридичні особи організаційно-правової форми «житлово-будівельний кооператив» вже не реєструються. Натомість група громадян може створити юридичну особу – обслуговуючий кооператив із назвою  «житлово-будівельний кооператив». Закон України «Про кооперацію» не визначає, чи може обслуговуючий кооператив одночасно мати правовий статус житлово-будівельного кооперативу з відповідними правами та обов’язками.

Оскільки законодавством критерії та вимоги до членів такого кооперативу не встановлені, на практиці цей механізм широко використовується для втілення корупційних схем. Під час реалізації цих схем недоброчесні посадові особи у змові з приватними будівельними компаніями утворюють з підставних осіб такий кооператив та звертаються з заявою до органів місцевого самоврядування для безкоштовного виділення земельної ділянки для будівництва. Після виділення ділянки фіктивних заявників виводять зі складу кооперативу, а побудоване житло продається як звичайна комерційна забудова.

Також слід враховувати, що чинне законодавство наділяє органи місцевого самоврядування дискреційними повноваження щодо встановлення розміру земельної ділянки, яка може бути виділена. Чинним законодавством не встановлено нормативів, за якими розраховується площа земельних ділянок, що створює умови для корупційних зловживань.

 

КЕЙС[i]

Посадові особи Харківської міської ради, директор будівельного підприємства та група інших осіб заволоділи земельною ділянкою, що належить територіальній громаді м. Харкова, шляхом створення фіктивного обслуговуючого житлово-будівельного  кооперативу без мети здійснення ним своєї статутної діяльності.  Фізичні особи створили кооператив, затвердили список членів кооперативу та офіційний документ – статут обслуговуючого кооперативу, до якого внесли недостовірні відомості, щодо мети його створення, зокрема, що кооператив організовується для забезпечення житлом членів кооперативу і членів їх сімей шляхом будівництва. Після реєстрації юридичної особи учасники злочину забезпечили виготовлення та подання до Харківської міської ради заздалегідь узгодженої учасниками злочину заяви про надання у власність обслуговуючому кооперативу земельної ділянки площею 0,1947 га в м. Харкові.

На підставі рішення Харківської міської ради від 17.12.2009 кооператив отримав державний акт права власності на зазначену земельну ділянку, в результаті чого фізичні особи незаконно заволоділи ділянкою та завдали збитків територіальній громаді, відповідно до висновку судової оціночної експертиз, на загальну суму  486 345 гривень. Групу осіб суд визнав винним в скоєнні кримінального правопорушення – злочину, передбаченого ст. 191 ККУ. Водночас посадових осіб Харківської міської ради не було притягнуто до відповідальності.

 

Рівень корупційного ризику – Високий

 

Джерела ризику:

  • недосконалість нормативного регулювання: Земельний кодекс України, Житловий кодекс Української РСР, Закон України «Про кооперацію»;
  • індивідуальна недоброчесність відповідальних посадових осіб органів місцевого самоврядування;
  • відсутність ефективного контролю за дотриманням положень чинного законодавства при виділенні землі житлово-будівельним кооперативам;
  • заборона на втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування у діяльність кооперативних організацій, крім випадків, прямо передбачених законом.

Наслідки:

Стратегічні Корупційні
1.       Недоотримання коштів місцевими бюджетами.

2.       Втрата державою земельного активу.

3.       Порушення прав та законних інтересів суб’єктів землекористування.

4.       Порушення конкурентних механізмів ринку.

1. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ст. 368 ККУ).

2. Зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 ККУ).

 

 Рекомендації НАЗК:

Внести зміни до Земельного кодексу України, які скасують право житлово-будівельним кооперативам  отримувати землі державної та комунальної власності під забудову безоплатно.  Натомість забезпечити проведення земельних торгів під час надання земельних ділянок під житлову забудову, що підвищить прозорість управління земельними ресурсами та сприятиме встановленню доброчесної конкуренції серед забудовників.

 

Антикорупційний чек-лист:

  • скасувати ст. 41 Земельного кодексу України, що дає змогу безкоштовно передавати землі державної та комунальної власності житлово-будівельним кооперативам під забудову;
  • забезпечити проведення прозорих земельних торгів для виділення земельних ділянок під житлове будівництво.

[i] Посилання:  https://reyestr.court.gov.ua/Review/72307948