Обленерго росіян купило автомобіль Тойота Камрі в топовій комплектації за 1,1 мільйона
01.03.2021   //   129 Переглядів

ПрАТ «Кіровоградобленерго» 17 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Мотор-Олві» легковий автомобіль за 1,14 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До квітня із післяплатою протягом півроку поставлять чорний седан Toyota Camry 3.5D-4S 2020 року випуску. Автомобіль матиме бензиновий двигун екологічного класу Євро 6 об’ємом 3,5 л, восьмиступеневу автоматичну коробку передач, задні та передні сенсори паркування, датчики дощу і світла, оздоблення керма шкірою та салону комбінованою шкірою, адаптивний круїз-контроль, трьохзонний клімат-контроль, іонізатор повітря, підігрів сидінь, системи та подушки безпеки. Ще він буде оснащений системою допомоги при паркування з камерою заднього виду та аудіосистемою з дев’ятьма динаміками.

У салонах це топова комплектація Premium, яка коштує дещо дорожче – 1,17 млн грн.

Вартість договору на 3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 1,18 млн грн.

Єдиним конкурентом із такою ж автівкою було херсонське ТОВ «Авто-Плаза» Олексія Панасюка та директора Валерія Боржкова. Ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Засновником і керівником переможця «Мотор-Олві» з Кропивницького є Олег Теленков, який володіє і керує ТОВ «Порт-Олві» сам і ТОВ «Олві-Центр» з Євгенієм Теленковим.

Нагадаємо, «Кіровоградобленерго» належить компанії «ВС Енерджі Інтернешнл Н.В» (Нідерланди). Власниками компанії «VS Energy International N.V.» вказані латвійці Артурс Альтбергс, Валтс Вігантс та Віліс Дамбінс, а також Марина Ярославська та Олег Сізерман з Німеччини. Це фірма з російської групи «VS Energy», бенефіціарами якої ЗМІ називали Олександра Бабакова, Євгенія Гінера і Михайла Воєводіна. Нині до складу групи «VS Energy» входять «Херсон-» «Житомир-», «Кіровоград-», «Рівне-» і «Чернівціобленерго».