Обленерго за 34 мільйони замовило пікапи Mitsubishi по мільйону
24.02.2021   //   2 Переглядів

АТ «Вінницяобленерго» 18 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Автомир-Вінниця» автомобілів на 33,66 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До квітня 2021 року для перевезення персоналу та ремонтного обладнання поставлять 33 пікапи Mitsubishi L200 2021 року випуску по 1,02 млн грн. Замовник буде оплачувати автомобілі протягом півроку після їх поставки. Гарантійний строк становить три роки.

Автомобілі матимуть круїз-контроль, клімат-контроль, магнітолу з шістьма динаміками, систему «вільні руки», датчики світла і дощу, зовнішні дзеркала з електрорегулюванням та підігрівом, не менше шести подушок безпеки, систему допомоги початку руху на схилі, електронну програму стабілізації, антиблокувальну систему гальм тощо. Це відповідає комплектації Intense 2,4 MT, яка в салоні коштує 1,02-1,06 млн грн. залежно від знижки.

Вартість договору на 4% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 34,93 млн грн.

Компанія «Senso Dynamics Llc» (Делавер, США) вимагала, щоб замовник змінив умови оплати на аванс, акредитив або гарантію в розмірі 100% ціни, однак той відмовився.

Єдиним конкурентом із такими ж автомобілями було ТОВ «ВТ Моторс» Валентини Вербової, Сергія Вітька та Анатолія Тиквенка. Ніхто не знижував ціну на аукціоні.

«Автомир-Вінниця» належить Максиму Канюку, Жанні Кравчук і Василю Храбану.

Нагадаємо, «Вінницяобленерго» перебуває під контролем Костянтина Григоришина.