Не посадили у тюрму інженера технагляду, який допоміг фірмі безпідставно отримати 4 мільйона на житлі для військових
18.02.2021   //   1 Переглядів

Приморський райсуд Одеси призначив інженеру технагляду Південного управління капітального будівництва Міноборони України покарання у вигляді 3 роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з технаглядом за будівництвом та реконструкцією, на 3 роки, від відбування якого засудженого звільнено з випробуванням з іспитовим строком 2 роки.

Про це написав Центр журналістських розслідувань (Миколаїв) з посиланням на прес-службу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

У суді встановлено, що у 2017 році інженер технічного нагляду під час реконструкції казарми під житловий будинок для військовослужбовців та членів їх сімей у м. Подільськ Одеської області не перевірив обсяги виконаних робіт та підписав офіційні документи на оплату підрядних робіт, які фактично підприємство-підрядник не виконувало.

У зв’язку з цим Південне управління капітального будівництва Міноборони України безпідставно перерахувало комерційній структурі 3,77 млн грн. бюджетних коштів.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення.

Від «Наших грошей»

Згідно з вироком Приморського райсуду Одеси від 11 лютого, обвинувачуваний інженер технагляду Олексій Герасименко уклав з прокурором військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України Корнієнком Є.В. угоду про визнання винуватості, яку і затвердив суд.

Суд також врахував пом`якшуючі обставини (щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину) і встановив, що Герасименко раніше не судимий, має на утриманні трьох малолітніх дітей, є інвалідом третьої групи, за місцем проживання характеризується позитивно.

Південне управління капбудівництва МО замовляло реконструкцію будівлі №507 у м. Подільськ (колишній Котовськ), по вул. Армійська (колишня назва Самборського) ТОВ «Укрпромстрой».

У свою чергу директора ТОВ «Укрпромстрой» підозрюють у привласненні 5,49 млн грн. бюджетних коштів під час будівництва трьох казарм поліпшеного типу у Миколаєві на загальну суму 53,85 млн грн., яке теж замовляло Південне управління капітального будівництва Міноборони.

Власником і директором ТОВ «Укрпромстрой» з Одещини є Роман Чухрій. Йому також належить ПП «Українська будівельна компанія 7» самому і ТОВ «Ін Транс» з одеситом Олександром Бойком.