На пасинка Кернеса переписали фірму, яка отримала від мерії Кернеса 3 мільярда на ремонт доріг
17.02.2021   //   532 Переглядів

Геннадій Кернес, Оксана і Родіон Гайсинські

Пасинок покійного міського голови Харкова Геннадія Кернеса – Родіон Гайсинський, став співзасновником ТОВ «Паркінг+».

Про це повідомив «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Доля Гайсинського у статутному внеску склала понад 5 млн. грн.

На Гайсинського переписали долю, яка раніше була оформлена на Олега Гончара. Гончар з’явився у переліку засновників  «Паркінг +» у 2018 році замість Галини Давидова, також людини з бізнес-оточення Геннадія Кернеса.

Олег Гончар був людиною дуже близькою до оточення Геннадія Кернеса. Наприклад, літав на відпочинок разом мером Харкова та був співвласником ТОВ «Поліфарм». Ця фірма донедавна була власником ринку «Соллі» на Північній Салтівці в Харкові, який тепер також належить Родіону Гайсинському.

Також нещодавно серед співзасновників «Паркінг+» з’явилася Любов Фіонова. На неї записана доля, яка раніше була оформлена директора фірми Вячеслава Блінкіна.

Бенефіціаром «Паркінгу» як і раніше вказаний гонконгський офшор Dragon investment development limited, власником якого є громадянин Малайзії, який мешкає у Швейцарії, Тан Джин Лі.

В 2007-2010 роках  власником та керівником  «Паркінг+» був Володимир Чумаков, який в 2010 році став директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. Саме цей Департамент, як замовник, і роздав кілька мільярдів гривень підрядів ТОВ «Паркінг+» за останні десять років.

Від «Наших грошей»

За даними «Прозорро» та «Вісника держзакупівлеь», з 2010 року «Паркінг+» отримало замовлень на понад 2,7 млрд грн.

У вересні 2019 року Родіон Гайсинський став власником кількох фірм, яким належить нерухомість відразу декількох ринків Харкова. Нині він засновник ТОВ «Икс-Терминал», ТОВ «Бриан», ТОВ «Фірма АС», ТОВ «Смарад 2007», ТОВ «Джондир», ТОВ «Кейфил», ТОВ «Фарнад», ТОВ «Лабарт» та ТОВ «Фонтен».

Також Родіон Гайсинський має фірму «Inter Tech Praha s.r.o.» у Чехії разом донькою Володимира Чумакова – Анною Чумаковою.