Матір Тимура Міндіча поскаржилася в Антирейдерську колегію на крадіжку будинку
16.02.2021   //  

11 лютого 2021 року Антирейдерська колегія Міністерства юстиції (Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації) розглядала скаргу Стелли Міндіч та її приватного підприємства «Естер-94».

Стелла Міндіч, судячи з даних сайту Дніпропетровської єврейської общини та Rodoslov Ukrainian Genealogical Society є мамою Тимура Міндіча – співвласника студії «Квартал-95» та бізнес-партнера Ігоря Коломойського.

Скаргу зареєстрували в Міністерстві юстиції 2 лютого 2021 року і розглянули через 9 календарних днів, що для Колегії є дуже швидкими строками. Стелла Міндіч скаржилася на державного реєстратора комунального підприємства «Юридична реєстрація нерухомості та бізнесу» з Дніпропетровщини Юрія Гладкова.

Нагадаємо, комунальні реєстраційні підприємства з’явилися за часів міністра юстиції Павла Петренка і були закриті наприкінці 2019 року за нового міністра Дениса Малюськи з огляду на хвилю рейдерства, яку вони спровокували своєю появою. Тобто, скарга Стелли Міндіч стосувалася реєстрації, яка була щонайменше кілька років тому.

За даними «Наших грошей», скарга Стелли Міндіч стосувалася того, що реєстратор Юрій Гладков перереєстрував право власності на будинок за адресою м. Дніпро, вул. Шевченка, 38 на підставі свідоцтва про право власності від 1993 року на громадянина Петра Городинського, при тому, що право власності в Державному реєстрі речових прав вже було зареєстровано за Стеллою Міндіч та її ПП «Естер-94». Про результати розгляду скарги матері Тимура Міндіча на сайті Міністерства юстиції поки інформація поки відсутня.

Як раніше повідомляли «Наші гроші», Юрій Гладков – колишній слідчий, який вже світився в рейдерським кейсах, зокрема, допоміг украсти будівлю магазину в центрі Дніпра. Гладков має свідоцтво адвоката, працював замначальника відділу в слідчому управлінні ГУНП в Дніпропетровській області. Також фігурує як реєстратор дніпровської філії КП «Реєстрація нерухомості». Як розповідала в інтерв’ю «Нашим грошам» заступник міністра юстиції Ольга Оніщук, коли вона прийшла на посаду в 2019 році, виявила, що більшість скарг на рейдерські дії реєстраторів стосуються трьох комунальних підприємств, і «Реєстрація нерухомості» – одне з них. При цьому, дане КП, попри грубі порушення, працювало.

Нагадаємо, Тимуру Міндічу належить квартира по вул.Грушевського, 9а, якою користується президент Володимир Зеленський. За даними «Схем», у цьому помешканні Зеленський наприкінці січня влаштував вечірку з нагоди свого дня народження.