Амірханян викинув «Онур» з розіграшу 582 млн на рідній туркам Львівщині ради лідера картелю та «замайбахівця»
16.02.2021   //   0 Переглядів

Адміністративна колегія Антимонопольного комітету України зобов’язала Службу автомобільних доріг у Львівській області скасувати рішення про допущення ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та AzVirt MMC до тендеру очікуваною вартістю 581,66 млн гривень. Про це стало відомо з рішень від 5 лютого, опублікованих в системі «Прозорро».

Початково на тендер щодо поточного середнього ремонту дороги Т-14-17 Куровичі-Рогатин на ділянці км 0+000 – км 29+605 подалися два лідери Національної асоціації дорожників України – ТОВ «Автомагістраль-Південь» і ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Окрім них, подались «Миколаївбудцентр» Араїка Амірханяна, азербайджанська AzVirt MMC та ТОВ «ПБС».

Замовник відразу відхилив «Миколаївбудцентр». У відповідь фірма оскаржила в АМКУ допущення до торгів «Онуру» через відсутність інвентарної картки асфальтобетонного заводу. При цьому Львівська область раніше була якірною для турків, і тут вони отримували абсолютно більшість підрядів. Однак з початку 2020 року половину підрядів Львівської САД на ремонт та будівництво доріг отримала вже «Автомагістраль-Південь».

У свою чергу «Автомагістраль-Південь» оскаржила допуск азербайджанського «Азвірту» через відсутність свідоцтва про реєстрацію одного самохідного крану.

Таким чином до розіграшу 582 млн грн за рішеннями тендерної колегії АМКУ мають бути допущені лише «ПБС» з групи депутата Івано-Франківської облради Олександра Шевченка («За майбутнє») та «Автомагістраль-Південь» з групи одесита Олександра Бойка.