Дилери Skoda розіграли 5,5 мільйона на автівки для «Харківобленерго»
15.02.2021   //   138 Переглядів

Акціонерне товариство «Харківобленеро» 9 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Автомобільний дом «Соллі-плюс» легкових автомобілів за 5,572 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро»

Фірма поставить автомобіль Skoda Superb за 1,13 млн грн. Автомобіль матиме автоматичну 7-ступінчату коробку передач, подушки безпеки та бокові подушки безпеки, двозонну систему кондиціювання, задній та передній парктронік, лобове скло з обігрівом, передні та задні сидіння з підігрівом, а з додаткового обладнання – килимки, бризковики, тонування та шумоізоляцію.

Ціни на подібні автівки Skoda Superb, яку придбало «Харківобленерго», без додаткового обладнання стартують від 993 тис грн.

Крім того, «Соллі-плюс» також поставить шість автомобілів Skoda Octavia А8 по 740 тис грн. Кожен автомобіль матиме бензиновий двигун об’ємом 1,4, потужністю 150 к.с., автоматичну 8-ступінчату коробку передач, подушки безпеки та бокові подушки безпеки, таке ж додаткове обладнання, як у  Superb, та плюс до нього задній парктронік, металевий захист ДВС, комплект зимової гуми.

Skoda Octavia 1,4 TSI 110кВт (150 к.с.) 8AG без додаткових опцій продають за 689 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця був офіційний дилер Skoda у Харкові дочірнє підприємство Skoda «Автотрейдінг-Харків» Олега Боярина (також володіє компанією «Єврокар» – офіційним дистриб’ютором автомобілів марки Skoda в Україні), яке запропонувало на 900 грн. більше – 5,573 млн грн. (сума очікуваної вартості). Фірми не торгувалися під час аукціону.

Ще один офіційний дилер Skoda у Харкові «Соллі-плюс» належить Костянтину Токарєву, Олегу Пучкову та Інні Пасічник, керівник Ярослав Горячий.

Раніше «Автотрейдінг-Харків» та «Автомобільний дом «Соллі-плюс» неодноразово зустрічалися удвох на торгах та розігрували гроші замовників. Зокрема, у кінці минулого року фірми розіграли мільйон на  позашляховик Skoda Kodiaq для Служби автомобільних доріг у Харківській області та 4 млн грн. теж на автівки Skoda Kodiaq для Державного агентства інфраструктурних проєктів України. В обох випадках переможцем було ДП «Автотрейдінг-Харків».