Дніпровці за 57 мільйонів реконструюють переїзди «Львівської залізниці» на Волині
13.02.2021   //   492 Переглядів

Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» 2 лютого за результатами тендеру замовила ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Трансавтоматика» будівельних робіт на 56,88 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2021 року фірма реконструює пристрої переїзної сигналізації станційних і перегінних переїздів. Це перша черга реконструкції споруд залізниці з електрифікацією дільниці Ковель-Ізов-Держкордон у Волинській області. Зокрема йдеться про станції Ковель, Люблинець-Волинський, Турійськ, Овадно, Володимир-Волинський, Устилуг, Ізов, Лудин і пост 8 км. Гарантійний строк експлуатації становитиме десять років.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, більшість коштів припадає на спеціалізоване обладнання. Найдорожчими є шлагбауми ШАП.ТА з електродвигуном постійного струму з довжиною бруса 6 м зі світлодіодними головками та звуковим сигналом «Сирена» по 91 тис грн. На сайті фірми сказано, що вона їх виготовляє.

Релейні стативи СРКМ-97 527.11.74-03 коштують по 78 тис грн., а пристрої грозозахисту «Барьер-АБЧК-3М» (АТ-ОРФП-О РЦ) – по 70 тис грн. Перші пристрої виробляє ПрАТ «Завод Трансзв’язок» із Харкова, а другі – російське ООО «Компания «Стальэнерго».

Сигнально-блокувальний кабель СБзПУ 19х2х0,9 замовили по 131 грн./м. У 2019 році на виграному цією ж фірмою тендері «Південно-Західної залізниці» він коштував 132 грн./м, а філія «Центр забезпечення виробництва» замовляла його по 130 грн./м. В Україні його виробником зокрема може бути завод «Південкабель», «Одескабель» або «Азовкабель».

Нині переможна пропозиція виявилась на 3% нижчою від очікуваної вартості закупівлі.

Конкурентами були одеське ТОВ «Комунікації та інженерні мережі» Вадима Сміщенка і дніпровське ТОВ «Будівельно-монтажний поїзд-870» Вадима, Дмитра і Нини Похилько.

Дніпровське «НВО «Трансавтоматика» належить дніпровцю Віталію Жадану, а керує нею Павло Вакулов. Контактною особою компанії у «Прозорро» є Дмитро Пасечник, чия дружина Олена Пасечник донедавна була головним бухгалтером ДП «Комбінат «Салют» Держрезерву. Жадан володіє дніпровським ТОВ «НПО «Пром Ресурс» з Юлією Усенко.

Загалом із 2008 року переможець отримав підрядів у залізниці на суму 450,93 млн грн.