Мерія купила Toyota Camry у найдорожчій комплектації з захисними плівками за 1,4 мільйона
12.02.2021   //   161 Переглядів

Запорізька комунальна установа «Автогоспцентр» Запорізької міської ради 8 лютого за результатами тендеру замовила ТОВ «Восток Автомир» легковий автомобіль за 1,37 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить автівку Toyota Camry 2020 року випуску кольору чорний «металік». Автомобіль матиме бензиновий двигун, 8-ступеневу автоматичну коробку передач, двосторонню охоронну сигналізацію з GPS, клімат-контроль, оздоблення сидінь – натуральна та синтетична шкіра, подушки безпеки, систему попередження про загрозу фронтального зіткнення з автоматичним гальмуванням, систему контролю та інформування про втому водія.

Крім того, Toyota Camry матиме додаткову шумоізоляцію салону, тонування вікон, броньовані плівки на бокових вікнах першого та другого ряду, антигравійну плівку на передній частині автомобіля та задньому бампері, захисні плівки на ручках дверей, тощо.

У автосалонах Toyota Camry у найдорожчій комплектації Premium з двигуном 3,5 та 8-ступеневою автоматичною коробкою передач без захисних плівок та деяких інших додаткових опцій, які є в автівці, замовленій комунальною установою, можна придбати за 1,17 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Виробнично -технічне підприємство «Інжпроект» Петра та Олени Хлицових, чия пропозиція склала 1,50 млн грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Засновниками запорізького ТОВ «Восток автомир» є Олексій Кравчун та ТОВ «Компанія з управління активами «Інвестгруп». Директором фірми є Денис Сидоров.