Сільрада купує у брата Кауфмана джип Skoda Kodiaq у найдорожчій комплектації за 1,3 мільйона
10.02.2021   //   145 Переглядів

Куяльницька сільська рада Подільського району Одеської області 5 лютого повідомила про намір укласти договір з ДП «Базіс авто» про купівлю легкового автомобіля за 1,29 млн грн. Про це пише Оксана Орсач з Центру журналістських розслідувань (Миколаїв) з посиланням на «Прозорро».

Фірма поставить повнопривідний позашляховик Skoda Kodiaq у комплектації L&K. Автомобіль матиме підігрів керма, підігрів передніх та задніх сидінь, шкіряний салон. Причому обов’язковою характеристикою авто сільрада вказала світло-бежевий шкіряний салон. Автомобіль також буде обладнаний преміальною звуковою системою і LED-освітленням салону.

При цьому у власності сільради вже є легковий автомобіль Toyota Camry. Відповідальна за проведення закупівлі Інеса Левицька відмовилася прокоментувати, навіщо знадобився дорогий позашляховик.

У торгах брали участь дві компанії: чернігівський офіційний дилер автомобілів Skoda ПрАТ«Метек» і одеське дочірнє підприємство «Базис авто». Цінова пропозиція «Метек» булі більшою від пропозиції конкурента на 4,4 тис грн.

Засновником дочірнього підприємства «Базіс авто» є ТОВ «Автомастер» Олександра Рафаїловича Кауфмана, який є бенефіціаром «Базіс авто». Це брат відомого одеського бізнесмена Бориса Рафаїловича Кауфмана. За даними ЗМІ, Борис Кауфман надав підтримку меру Одеси Геннадію Трухановому на місцевих виборах у 2020 році.

Від «Наших грошей»

Skoda Kodiaq L&K також матиме додаткові опції (центральне освітлення позаду для 2-го ряду сидінь, розетка 12V в багажному відділенні тощо).

У автосалонах Skoda Kodiaq у найдорожчій комплектації L&K продають за 1,26 млн грн. (акційна ціна – 1,23 млн грн.).

Окрім ДП «Базіс авто» (директор Дмитро Хлицов) та ТОВ «Автомастер» Олександр Кауфман також є засновником ТОВ «Авто транс мастер», ТОВ «Мустанг моторс», ТОВ «Автоград Одеса», ТОВ «Скай моторс+», ПП «Автоцентр Одеса», та співвласником ТОВ «Юнікарс», ТОВ «Авто груп+».

Згідно з «Прозорро», у 2017-2020 рр. ДП «Базіс авто» виграв тендерів на загальну суму 26,14 млн грн.