Ківа отримав мільйон від фірми, власника для якої найшли по оголошенню в інтернеті за 500 грн
08.02.2021   //  

Печатка ТОВ «Компанія «Сіквел», дохід від здачі в оренду якій декларує нардеп Ілля Кива, була знайдена при обшуках Служби безпеки конвертаційного центру. А її нинішній власник та директор зізнався, що надав свої дані для реєстрації за винагороду.

Про це йдеться в сюжеті Данила Мокрика для «Bihus.info»

В жовтні 2020 року СБУ накрила конвертаційний центр з обігом 15 мільярдів гривень, в якому було задіяно понад 400 підприємств з ознаками фіктивності.  СБУ заявило, що на місті спецоперації знайшло понад 600 печаток різних фірм. І серед них – печатка ТОВ «Компанія «Сіквел».

Саме від «Компаія «Сіквел» нардеп Ілля Кива (фракція ОПЗЖ) задекларував за 2019 рік дохід від здачі в оренду жомової ями в Полтавській області за 1,2 млн грн. Журналісти «Наші гроші з Денисом Бігусом» тоді виявили, що це просто поросла бур’янами ділянка без жодних ознак якоїсь діяльності навколо.

«Компанія «Сіквел» зареєстрована за фіктивною адресою у Львові. Власником вказаний Іраклі Джикія, який живе в Рудому Селі за 150 км від Києва.  Сам Джикія розповів, що  для пошуку роботи він залишив свій номер телефону на оголошеннях в Інтернеті. Йому подзвонили і запропонували за 500 гривень оформити на нього фірму.

Але першим засновником  в 2018 році ТОВ «Компанія «Сіквел» (тоді називалося ТОВ «Гарден-клаб-товар») був Сергій Попівшій. В профілі в «Одноклассниках» він виклав фото про своє життя на окупованій території Луганської області. На фото він в військовій формі, лікується Москві, в постах ненавидить «укропів» та вітає «молодую республіку».

«Компанія «Сіквел» почала орендувати нерухомість у Киви, коли фірма належала Попівшому.