Поліція вважає, що приватники під технаглядом облУМВС розікрали кошти УМВС на благоустрої житлового будинку
02.02.2021   //   156 Переглядів

Перше відділення СВ Хмельницького ВП ГУ Нацполіції в Хмельницькій області вважає, що посадові особи ТОВ «Укр Буд Компані» у змові з посадовцями ТОВ «Фірма «Тонус» та працівниками служби технічного нагляду УМВС України в Хмельницькій області привласнили бюджетні кошти на асфальтуванні та благоустрої території житлового будинку по вул. Зарічанська 9, м. Хмельницький.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 25 січня. Йдеться про кримінальне провадження № 12019240000000209 від 24.07.2019.

Слідчі встановили, що посадовці «Укр Буд Компані» (субпідрядник), «Фірма «Тонус» (генпідрядник) та працівники служби технічного нагляду УМВС України в Хмельницькій області внесли до актів приймання виконаних будівельних робіт та довідок про вартість виконаних робіт завідомо неправдиві відомості про фактичні обсяги асфальтування та благоустрою території житлового будинку по вул. Зарічанська 9. В результаті  вони заволоділи коштами відділу капітального будівництва УМВС України в Хмельницькій області (замовник) на загальну суму 195 тис грн.

Згідно з висновком експерта, завищення вартості виконаних робіт «Укр Буд Компані» по асфальтуванні під`їзду до Хмельницького міського перинатального центру підтверджується на 76,3 тис грн., а завищення вартості робіт «Фірма «Тонус» по асфальтуванні прилеглої території до будинку по вул. Зарічанська, 9 м. Хмельницький – на 84,6 тис грн.

Суд задовольнив клопотання слідчого і продовжив строк досудового розслідування на шість місяців.

Засновником та директором ТОВ «Фірма «Тонус» є Руслан Поляков.

Засновником ТОВ «Укр Буд Компані», чия діяльність вже припинена, вказаний Олександр Мицянка, директор Ганна Катревич.