Клерки Труханова купили Toyota Camry у топовій комплектації по 1,1 мільйона
29.01.2021   //   1 Переглядів

Управління капітального будівництва Одеської міськради 16 січня за результатами тендеру замовило ТОВ «Виробнично-технічне підприємство «Інжпроект» легкові автомобілі на загальну суму 3,20 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить три автомобілі Toyota Camry у комплектації Premium: два авто кольору чорний «металік» по 1,065 млн грн., та трохи дорожчий кольору білий «перламутр» – за 1,068 млн грн.

Кожен автомобіль матиме оздоблення салону – комбінована шкіра, підігрів передніх та задніх сидінь, систему допомоги при паркуванні з камерою заднього виду,  9 динаміків, аудіосистему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 8.0 та акустичною системою JBL (підсилювач, 9 динаміків з сабвуфером), навігаційну систему GPS.

У автосалонах Toyota Camry у найдорожчій комплектації Premium з об’ємом двигуна 2,5 можна придбати за 1,08 млн грн., у базовій комплектації продають за 809 тис грн.

Невдовзі після розміщення оголошення управлінням капбудівництва одеситка Олена Кравченко у «Прозорро» звернулися до Держаудитслужби. У зверненні вона зазначила, що перевищено суму, яку чиновники мають право витрачати на легкові автомобілі. Граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету затверджені постановою Кабміну від 4 квітня 2001 р. У цьому випадку замовник намагається придбати автомобілі за ціною, яка майже у двічі перевищує встановлений вказаним документом рівень. Відповідь Держаудитслужба не надала.

На торгах єдиним конкурентом «Інжпроекту» було ТОВ «Преміум Моторс» Марії та Людмили Гвоздьових, чия пропозиція була вищою і склала 3,27 млн грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувались під час аукціону.

ТОВ «ВНП «Інжпроект» засновано у 2004 році в Одесі Петром Хлицовим та його дружиною Оленою Хлицовою. В минулому Петро Хлицов був депутатом Одеської міськради, заступником губернатора Одеської області. Директором фірми є Максим Лято.