Оточення братів Дубінських та Корбана розіграли 60 мільйонів на відновлення асфальту на об’єктах «Теплоенерго»
22.01.2021   //   43 Переглядів

Комунальне підприємство «Теплоенерго» Дніпровської міської ради 20 січня за результатами тендеру замовило ТОВ «Будінвест інжиніринг» відновлення асфальтобетонного покриття на об’єктах КП «Теплоенерго» після проведення планових, аварійних робіт з ремонту, заміни реконструкції інженерних мереж підприємства за 60,00 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

До кінця року будуть виконані такі роботи: знімання старого асфальту, улаштування нового, вивезення та утилізація сміття, встановлення бордюр, встановлення люків, ремонт окремих ділянок залізобетонних горловин оглядових каналізаційних колодязів без заміни люків, ямковий ремонт.

На зарплатню піде 4,29 млн грн., тобто 7% загальної вартості підряду. На прибуток відведено менше 1% – 439 тис грн.

Щодо цін на будівельні матеріали, то вони вище від тих, які пропонували підрядники у кінці 2020 року. Наприклад, «Будінвест інжиніринг» в документації вказав, що дорожна бітумна емульсія коштує 30,9 тис грн./т. Водночас, у листопаді її ціна з моніторингу ДерждорНДІ становила 15,4 тис грн./т, і ТОВ «ПБС» на виграному тендері Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області пропонував цей той товар вдвічі дешевше – 15,5 тис грн/т.

Ціна щебеню фракції 5(3)-10 мм марки М1000 від «Будінвест інжиніринг» склала 1 253 грн./м3, ТОВ «ПБС» – 902 грн/м3. А от вартість бетонних готових важких сумішів класу В15 крупності заповнювача більше 40 мм у «Будінвест інжиніринг» виявилася дешевшою, ніж у «ПБС»: 2 453 грн. та 2 778 грн. відповідно.

На торгах єдиним конкурентом ТОВ «Будінвест інжиніринг» було ТОВ «Група «Капітал строй», яке запропонувало 64,10 млн грн. Очікувана вартість склала 65,00 млн грн. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Засновниками «Групи «Капітал строй» є Олександр Калінчук та естонська компанія «Транспорт енд Хаагіс», кінцевим бенефіціаром через останню – Андрій Ейдел з Естонії, а директором – Ірина Румянцева. Остання у 2015 році висувалась у Дніпровську міськраду від партії «Наш край». Раніше вона володіла і керувала ТОВ «Містокомбуд», яке входить у сферу впливу братів Леоніда та Володимира Дубінських.

ТОВ «Будінвест Інжиніринг» володіє та керує Дмитро Літнарович. Раніше фірма належала Віталію Бараннікову та Аркадію Масарському. Останній значився засновником ТОВ «Енергія ТМ», яке ЗМІ пов’язували із братами Дубінськими і Геннадієм Корбаном.

Згідно з даними «Прозорро», у 2010-20121 рр. ТОВ «Будінвест інжиніринг» виграло тендерів на загальну суму 4,32 млрд грн.