Фаворит «Укртранснафти» взяв 72 мільйони на ремонт аміакопроводу «Тольятті-Одеса»
24.12.2020   //   156 Переглядів

ДП «Укрхімтрансаміак» 17 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Газова будівельна компанія» ремонт аміакопроводу за 72,30 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2021 року мають відремонтувати окремі ділянки магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одеса» із вибірковою заміною захисного ізоляційного покриття. Він проходить на території дільниці Миколаївського управління магістрального аміакопроводу через Дніпропетровську, Херсонську, Миколаївську та Одеську області. Загальний обсяг робіт складає 33 572 м. Якість контролюватимуть субпідрядники ТОВ «Дніпрогеоальянс», ТОВ «Дайвер» і ПП «ДДП». Гарантійний строк експлуатації становить десять років.

Кошториси не опубліковані, тому виробник і ціна полімерних двошарових липких стрічок на основі поліетилену, які використовуватимуться згідно технічного завдання, невідомі.

Вартість договору на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 76,15 млн грн.

Дві компанії – ТОВ «Нордік-Буд» і ТОВ «БМУ «Енергоюжспецстрой» – пропонували трохи нижчі ціни, проте їх було відхилено. Вони не підтвердили, що мають можливість виконувати роботи підвищеної небезпеки з ремонту технологічного устаткування та його елементів магістральних продуктопроводів. Ще вони не мали засобів контролю якості ущільнення ґрунту зворотної засипки під трубопроводом. Також замовник не визнав їхні договори аналогічними, бо вони стосувалися трубопроводів газових і газоконденсатних родовищ, які не є магістральними. Крім того, договори «Нордік-Буду» не містили суми, технічного завдання, кошторису і додатків, а субпідрядник «Енергоюжспецстрою» не мав у своїй лабораторії засобів вимірювання адгезії нанесеного ізоляційного покриття.

Конкурентами з вищими цінами були ПрАТ «ПВІ ЗІТ «Нафтогазбудізоляція» та ТОВ «Нафтогазмонтаж», знані як підрядники АТ «Укртрансгаз» і АТ «Укргазвидобування».

Як повідомляло «Новое время» з посиланням на джерело, «Газова будівельна компанія» пов’язана з тепер уже колишнім нардепом від «Народного фронту» Сергієм Пашинським.

«Газова будівельна компанія» зареєстрована на киянку Олену Годяєву, котра свого часу була прописана в одній квартирі з Анатолієм Дроботом. Директором є Олександр Гожий, який у 2011 році був головою правління ПАТ «Трест «Підводтрубопровід», коли головою наглядової ради там був Володимир Дробот, а Анатолій Дробот – членом наглядової ради.

Брати Володимир та Анатолій Дроботи відомі як співвласники «Агрокомбанку» разом із Тетяною Етенко – сестрою дружини Сергія Пашинського. Зараз цей банк під назвою «Айбокс Банк» належить Володимиру Дроботу (50%) і міноритаріям Олексію Путятіну, Олександру Смалію, Євгенію Березовському, Миколі Семененку та Ігорю Хмельовому

Переможець підтвердив досвід договором субпідряду з одним із нинішніх суперників «Нафтогазмонтаж» і договорами генпідряду з «Укртрансгазом» і АТ «Укртранснафта».

Загалом із 2017 року він натендерив 298,91 млн грн. переважно в «Укртранснафті».