Підслідний фаворит отримає ще 145 мільйонів на харчування персоналу Запорізької АЕС
14.12.2020   //   141 Переглядів

ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 2 грудня за результатами тендеру уклав угоду зТОВ «Комбінат громадського харчування АЕС» про організацію звичайного та лікувально-профілактичного харчування працівників у період із листопада 2020 року по квітень 2021 року на 145,26 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Півроку персонал станції забезпечуватимуть гарячими обідами, сніданками, молоком та соком (пектином) у їдальнях і буфетах. Спершу договір уклали на суму 181,89 млн грн., а потім зменшили її додатковою угодою на 20% – до 145,26 млн грн. Нова сума включає 101,94 млн грн. власне на послуги і 43,32 млн грн. на харчові продукти для їх надання.

Єдиним допущеним конкурентом стало Комунальне виробниче підприємство по організації харчування у навчальних закладах Миколаївської міськради. Причому ніхто не знижував ціну на аукціоні, тому формальна економія склала всього 0,7%.

Три фірми не допустили до торгів. ТОВ «Агро Логістік» не подало більшість документів, а ТОВ «Кью.Еф.Ем. Кейтерінг» – платіжне доручення про сплату послуг страхування.

Криворізьке ТОВ «Корпусгруп Комтек», яке входить в українську групу «Комтек» та російську мережу «Корпус Групп», вказало в довідці 35 працівників, тоді як вимагалось не менше 40 осіб. Також замовник вирішив, що надані цією фірмою договори не були аналогічними, бо вони не стосувалися саме лікувально-профілактичного харчування. Крім того, компанія не вказала у довідці про досвід стан виконання наданих  аналогічних договорів. До того ж, відгук ПрАТ «Нікопольський ремонтний завод» не мав дати і стану договору, а відгук ТОВ «Інтерпайп НікоТьюб» відображав два тижні надання послуги.

Переможець «Комбінат громадського харчування АЕC» (Запорізька обл., Кам’янсько-Дніпровський район, село Благовіщенка) належить Тетяні Самойдюк, Івану Самойдюку та сільськогосподарському ТОВ «Благовіщенка». У свою чергу «Благовіщенка» належить Івану Самойдюку, Володимиру Капусті та тепер уже колишньому депутату Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області від «Нашого краю» Віталію Хаблу, який декларував, що його дружина Людмила Готич отримувала заробітну плату на ЗАЕС.

За даними з відкритих джерел, вона була автором статей у газеті «Енергія» на ЗАЕС.

Іван Самойдюк свого часу був депутатом Енергодарської міськради, потім її секретарем, першим заступником міського голови, а згодом виконувачем обов’язків міського голови.

З 2008 року переможець набрав підрядів на 836,49 млн грн., майже всі в «Енергоатомі».

Нагадаємо, у грудні 2018 року розпочате кримінальне провадження №12018080000000391 проти невстановлених службовців «ЗАЕС» щодо можливого розкрадання більше 60 млн грн. при годуванні робітників станції за підрядами з «Комбінат громадського харчування АЕС». Із березня 2020 року нових ухвал по цій справі в судовому реєстрі не з’являлось.