У Кличка зіллють 9 мільйонів на ремонт моста фірмі, яку підозрюють в розкраданнях на ремонті іншого моста
09.12.2020   //  

Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва «Київавтошляхміст» 25 листопада повідомило про намір укласти договір з ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» щодо послуг з поточного (середнього) ремонту «Протиаварійні заходи на шляхопроводі на перетині проспекту Повітрофлотського та проспекту Перемоги в м. Києві» за 8,99 млн грн.

Про це пише Максим Красіков у «Інформатор. Гроші» з посиланням на «Прозорро».

Протягом півроку замінять балки, відремонтують прогони, покладуть новий 5 см шар асфальту замість старого; замінять бетонні тротуарні доріжки; встановлять деформаційні шви, замінять 4 опори електропостачання, огорожі і встановлять ​​нову дренажну систему.

ТОВ «Мостобудівельній загін № 112» з Броварів, Київської області зареєстроване в серпні 1998 року. Керівником є ​​Порожнюк Сергій, засновник ТОВ «Меткон плюс», а бенефіціар – В’ячеслав Бабіцький. Фірма неодноразово брала участь у держзакупівлях з жовтня 2017 року, отримавши 35 підрядів на загальну суму 911 млн грн.

Фірму неодноразово фігурувала в кримінальних справах. Зокрема, Генпрокуратура України порушила в листопаді 2017 року кримінальна справу № 42017000000003630 за фактом незаконного формування «Мостобудівельній загін № 112» податкового кредиту на суму 6,3 млн грн.

Також податкова поліція звинувачує фірму в ухилянні від сплати ЄСВ на суму 1,7 млн ​​грн.

А Нацполіція в Кіровоградській області по справі 2020 року підозрює підприємство в крадіжках бюджетних коштів на ремонті шляхопроводу через залізницю на провулку Об`їзному в м. Кропивницький на загальну суму 3,19 млн грн. Підрядник в особі «Мостобудівельній загін № 112» вказав неправдиві дані в акти виконаних робіт, а місцеві чиновники вирішили їх не перевіряти.

Від «Наших грошей»

На торгах єдиним конкурентом ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» було ТОВ «Укртрансміст».

Засновником київського «Укртрансмосту» є Микола Карнаков, директор Ірина Філяєва. Фірму пов’язують з ТОВ «Фінансово-промислова група «Альтком», яке за часів президентства Віктора Януковича отримало близько 9 млрд грн. держзамовлень. Власником цієї групи є донецький бізнесмен Олександр Тісленко.

«Укртрансміст» запропонував більшу на 12 тис грн. суму. Фірми не торгувалися під час аукціону.