Військовий університет замовив ремонт спортмайданчику з переплатою за матеріали в півтора рази
26.11.2020   //   207 Переглядів

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба уклав угоду з ТОВ «Машстройсервис» щодо ремонту спортивного майданчика для гри у міні-футбол вартістю 1,52 млн. грн.

Про це написав «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на дані «Прозорро».

Майданчик зроблять по вулиці Клочківська 228, ВМ № 105/124 у Харкові.

Всього на тендер було подано чотири  пропозиції, всі три дешевші замовник відхилив.

Ціни на матеріали для ремонту майданчика у Харкові завищені у порівнянні з будівництвом у Києві подібного майданчика для Служби зовнішньої розвідки в півтора рази.

Так, щебінь для майданчика у Харкові планують купувати по 1229 грн. за кубометр, а у Києві вдвічі дешевше – по 584 грн./кубометр. Вартість кварцевого піску для університету імені Кожедуба складе 1560 грн./т, а для Служби зовнішньої розвідки – 1025 грн./т.

Синтетичну траву харківський підрядник планує купувати по 461 грн./кв м., а у Києві – по 369 грн./кв м. Вдвічі дорожче для харківських військових буде і гумова крихта, стовпи огорожі, секції тощо.

Власниками ТОВ «Машстройсервис» є Галина та Ігор Воробйови. Ця фірма регулярно отримувала підряди від Харківської міськради.

Як повідомляли «Наші гроші», у 2017 році Дзержинський районний суд міста Харкова визнав винним колишнього директора ТОВ «Машстройсервис» Валерія Воробйова у привласненні коштів харківського місцевого бюджету розмірі 46 тис грн.  під час реконструкції шкільних спортмайданчиків і засудив його до 2 років умовно та штрафу в 4250 грн.

За даними «Прозорро», з грудня 2016 року «Машстройсервис» уклало угод на 112,25 млн грн.