«Альтком» зі знижкою у 12% виграв 91 млн на реконструкцію мосту
07.11.2020   //  

30 жовтня Служба автомобільних доріг у Херсонській області уклала договір з ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» на реконструкцію мосту на км 66+900 автодороги загального користування державного значення Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ вартістю 91,29 млн гривен. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Підрядник має завершити роботи до кінця 2021 року.

Окрім ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» на тендер подавались ТОВ «Південьтрансбуд», ТОВ «Будівельне управління механізації», ПрАТ «Укратоменергобуд». В процесі конкурсу ціна реконструкції мосту з очікуваної вартості у 103,60 млн гривень знизилась на 12%.

Сторони не оприлюднювали ціни на будівельні матеріали, лише у Додатку №1 до контракту в договірній ціні зазначили  вартість матеріальних ресурсів сукупно у 57,44 млн гривень з ПДВ. Це складає майже 63% від загальної вартості договору.

З початку  програми «Велике  будівництво» президента Володимира Зеленського в березні поточного року підряд на реконструкцію мосту на автодорозі Херсон – Нова Каховка – Генічеськ став дебютний для «Альткома» у Херсонській області. Останній раз фірма  уклала тут угоду з місцевим САД у січні на капремонт мостового переходу автодороги Мар’янське – Берислав за 41,61 млн гривень.  Загалом з початку року фірма виграла підрядів на 2,60 млрд гривень, незважаючи на суттєве боргове навантаження. Згідно даних системи Youcontrol довгострокові кредити банків в «Альткомі» становлять більше 2 млрд гривень. Чистий збиток у 2019 році склав близько 530 млн гривень. Згідно поточних тяжб компанії у судових інстанціях, зі «Шляхового будівництва «Альтком» намагається зараз стягнути 909, 55 млн гривень боргу за кредитом АК «Промінвестбанк» та 485,87 тис дол. США та 5,9 млн гривень ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста».

Як раніше писали «Наші гроші», в кінці  жовтня «Альтком» вдвічі накрутив ціну розв’язки у Полтавській області за допомогою 10%-«допок» і 50%-переговорки до 1,11 млрд. гривень.

ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» засновано у грудні 2003 року. Його статутний капітал складає 351,43 млн гривень. Кінцевим бенефіціаром виступає донеччанин Олександр Тісленко.