Укравтодор довірив нагляд за роботою «Автомагістралі-Південь» фірмі, що сидить в одному офісі з лідером картелю
27.10.2020   //   324 Переглядів

7-9 жовтня Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській та Луганській області підписали три договори з ТОВ «НВО «Трансінжиніринг» на авторський технічний нагляд за об’єктами будівництва та поточного ремонту на загальну суму 3,61 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Мова йде про технічний нагляд за ремонтом дороги державного значення Т-13-02 Контрольно-пропускний пункт «Танюшівка»-Старобільськ-Бахмут вартістю 2,9 млн гривень, Замовником якого виступила Служба автомобільних доріг у Луганській області. А також – про авторський нагляд за будівництвом дороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка на ділянці км 26+600 – км 28 +600, а також на ділянці транспортної розв’язки в двох рівнях на км 21 + 900, тендери на які провела Дніпропетровська САД.  При цьому основний тендер і на поточний ремонт вартістю 244,66 млн гривень, і обидва тендери на будівництво сукупною вартістю 622,73 млн гривень виграв лідер Національної асоціації дорожників України – ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Нагадаємо, за даними «Наших грошей», «НВО «Трансінжиніринг» сплачувала «Автомагістралі-Південь» 10 тисяч гривень/місяць за суборенду приміщення площею 80 кв метрів у місті Дніпро по вулиці Шевченка, 35. За цією ж адресою зареєстрована дніпропетровська філія «Автомагістралі-Південь». Тобто компанії знаходяться в одному приміщенні. А сама «Автомагістраль-Південь» сплачувала компанії за проведення експертного моніторингу, проведення незалежних сертифікованих технічних випробувань та розроблення проектів виконання робіт на ремонти доріг. За минулий рік фірма сплатила «Трансінжинірингу» 343 тисячі гривень.

З початку 2020 року «Автомагістраль-Південь» отримала 91% дорожніх підрядів Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області вартістю від 100 млн гривень – на загальну суму 9,17 млрд гривень (з 10,07 млрд грн).  У Луганській САД ця цифра досягла 30% – лідер дорожнього картелю цього року отримав підрядів на поточний ремонт на суму 2,18 млрд гривень.

Бенефіціаром ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Трансінжиніринг» є Ігор Буц, а керівником – Олег Островерхий.  Протягом жовтня, окрім тендерів з технічного нагляду, компанія підписала три договори з Кіровоградською та Херсонською САД на розробку проектної документації на капітальний ремонт доріг на загальну суму 28,02 млн гривень.