COVID-19. Районна лікарня купила у ФОП дезінфектор дорожче колег на 20-50%
13.10.2020   //   394 Переглядів

КНП КМР «Конотопська міська лікарня» 9 жовтня уклало угоду з ФОП Душка Надія Володимирівна на постачання дезінфекційного засобу «Бланідас Актив» за 97 тис грн.

Про це написав «Громадський моніторинг. Сумська область» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Було проведено спрощену закупівлю 40 пляшок об’ємом 5 літрів кожна популярного засобу « Бланідас Актив», який використовується для знезараження інструментів медичного призначення, дезінфекції всіх видів поверхонь та для генеральних прибирань.

Вартість однієї пляшки склала 2 425 грн.

В інтернет-магазинах дезінфекційний засіб «Бланідас Актив» можна знайти дешевше, по 1 537 грн. за п’ятилітрову пляшку. А Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Тернівки (Дніпропетровська обл..) 12 жовтня повідомив про намір купити такий засіб у ТОВ «Лізоформ Медікал» по 1 998 грн. При тому, що кількість та сума договору набагато менша угоди конотопської лікарні.

ФОП Душка Надія Володимирівна прописана в селі Новомиколаївка Дніпропетровської області. За даними «Прозорро» вона почала укладати угоди в липні цього року, всі вони були підписані на постачання медичних засобів для боротьби з COVID-19, тобто без конкуренції. Їх загальна сума склала 641 тис грн., а найбільшим замовником стало КНП КМР «Конотопська міська лікарня».

Від «Наших грошей»

В жовтні КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» купила «Бланідас Актив» в п’ятилітровій ємкості по 2015 грн./шт., що на 20% дешевше конотопської лікарні, а КНП «Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня» Кропивницької міськради зробило дрібну закупівлю по 1650 грн./ шт. , що майже на 40% дешевше, а КНП «Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» купило дві п’ятилітрові пляшки ще дешевше – по 1621 грн./шт.. За такоюж ціною – 1621 грн.шт, купило у вересні 18 п’ятилітрових пляшок КНП «Львівський обласний центр громадського здоров’я», що на 50% дешевше від закупівлі конотопської лікарні.