Тюремники замовили у сина екс-керівника Лук’янівського СІЗО вугілля на 18 мільйонів
12.10.2020   //   482 Переглядів

ДУ «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» Міністерства юстиції України 2 жовтня за результатами тендеру замовила ТОВ «ДРБ Груп» вугілля на 18,20 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Спочатку 7 тис т вугілля марки ДГ 13-100 мали поставити в тюрми та слідчі ізолятори по всій Україні за два тижні – до 15 жовтня. Однак того ж дня строк поставки продовжили додатковою угодою на два місяці – до 15 грудня. Ціна за тонну становить 2 600 грн.

Виробником вказане ПП «Імлор» Олександра Кіма з Павлограда на Дніпропетровщині.

У вересні Квартирно-експлуатаційний відділ м. Кропивницький замовив трохи вугілля ДГ 13-100 на 6% дорожче – по 2 751 грн./т. Решта замовників купували вугілля ДГ 13-100 та його фактичний аналог ДГКОМ 13-100 по 3 0304 200 грн./т (проаналізовано тендери за словом «вугілля», за результатами яких укладені договори вартістю понад 1 млн грн.).

У відкритих джерелах можна знайти вугілля ДГО 13-100 за ціною від 2 900 грн./т.

Вугілля оплачуватимуть протягом 90 банківських днів, тобто близько чотирьох місяців після його поставки. Забезпечення виконання договору максимально можливе – 5%.

Вартість договору на 29% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 25,80 млн грн.

На тендер прийшло 12 фірм. Однак після всіх оскаржень і повторних оцінок до аукціону допустили тільки три з них: переможця «ДРБ Груп», покровське ТОВ «ТВК «Енерго Групп» Ігоря Панькова і нововолинське ТОВ «Вуглеторфзбагачення» Андрія Раша.

Інші дев’ять фірм не допустили до торгів. Зокрема ТОВ «Закарпатоблпаливо», ТОВ «Енік Енерджі Груп», ТОВ «НТК-Трейд Лтд», ТОВ «Енергоресурс Компані» і ТОВ «Газенерго-Трейд» були одразу відхилені замовником через якісь невідповідності вимогам тендерної документації. Натомість ТОВ «Покровськ-Вугілля» відхилили за рішенням АМКУ по скарзі «Вуглеторфзбагачення», ПП «Вугледаренергоплюс» і ТОВ «Славресурс» – по скарзі «Газенерго-Трейду», а ТОВ «ВПК Захід» – по скарзі «Вугледаренергоплюс».

Столична «ДРБ Груп» зі статутним капіталом 1 тис грн. зареєстрована 1 лютого 2020 року за адресою масової реєстрації юросіб по вул. Хоткевича Гната , буд. 12, оф. 177.

Засновником фірми є Руслан Дорохольський з окупованої Хрестівки Донецької області, а директором – Владислав Ромашков з окупованого Шахтарська Донецької області.

Владислав Ромашков працював черговим помічником начальника ДУ «Маріупольський виправний центр (№138)» Мін’юсту до 2017 року. До квітня 2020 року його батько Руслан Ромашков керував ДУ «Київський слідчий ізолятор» Мін’юсту (Лук’янівська в’язниця).

Руслан Дорохольський був заступником начальника з режиму і охорони та оперативної роботи ДУ «Маріупольський слідчий ізолятор» Мін’юсту до 2017 року, а після звільнення з цієї посади став працювати водієм-експедитором київського ТОВ «Бест Чойс Компані».

Компанія «Бест Чойс Компані» належить Геннадію Немцеву з окупованого міста Єнакієве Донецької області, а керує нею Іван Вікторович Воробйов. Особа такими ПІБ до 2016 року працювала начальником Відділу ресурсного та інженерного забезпечення Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (у стані припинення через перетворення ДПтСУ в 2017 році на Державну кримінально-виконавчу службу України).

Воробйов володіє ТОВ «Мікотеплосервіс» на Херсонщині та ТОВ «Нікотеплосервіс» на Дніпропетровщині разом із Ромашковим, а також столичним ТОВ «Вікотеплосервіс».

Усього переможець отримав підрядів на 21,86 млн грн., з яких нинішній – найбільший.