Канал «Дом» дав 6 мільйонів на програму «Утро дома» оточенню помічника Яременка
22.09.2020   //  

ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» Мінінформполітики 19 вересня уклало угоду з ТОВ «Продюсерська компанія «Данапріс-Фільм» про виробництво ранкової програми на 6,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч фірма зніме відеоматеріали для циклу ранкових розважальних програм «Утро дома». Це студійне ігрове шоу, яке містить історичний календар, поради щодо здоров’я, огляди технічних інновацій, кулінарні рецепти, дитячу анімацію, історії зі зйомок фільмів та успіху українців, які живуть у різних країнах тощо. Воно виходить із 21 вересня о 6:30 по буднях на російськомовному державному телеканалі «Дом», який запустили на базі телеканалу іномовлення «UATV» для окупованих Росією Криму і частини Донбасу. Цикл включатиме 75 епізодів по 134 хвилини. Епізод коштує 80 тис грн., а секунда – 9,80 грн.

Закупівлю провели без торгів за переговорною процедурою через відсутність конкуренції з технічних причин. В обґрунтуванні замовник пише, що не може сам вчасно виготовити цю програму, бо не має передбачених паспортом програми генератора 250/250кВт (500) кВт і мобільних комплексів. Тому він звернувся до учасників ринку. Троє – ТОВ «Ваверка Продакшн», ТОВ «Солар Медіа Інтертеймент» і ТОВ «Фреш Продакшн Ю. Ей» – заявили йому, що не мають виробничих ресурсів і потужностей та матеріально-технічної бази для зйомок програми. Натомість «ПК «Данапріс-Фільм» мала все необхідне, а також досвід.

Засновниками столичної «ПК «Данапріс-Фільм» є директор Олег Коротенко та Тетяна Козаченко. Зараз фірма бере участь у пітчингу Держкіно із фільмом «Рузя. Діти війни».

Фірма входить у громадську спілку «Київнаучфільм Україна» разом із ТОВ «Піро-Шоу» Олександра Санька, Олександра Вартаняна і Павла Вишневецького та із ТОВ «Ай Ем Сінема» Олександра Березаня, Олександра і Сергія Розвадовських. Сергій Володимирович Розвладовський – директор спілки, продюсер, бізнесмен та екс-депутат Київради. Особа з такими ПІБ є позаштатним помічником нардепа від «Слуги народу» Богдана Яременка.

Коротенко володіє ПП «Кіносервіс «Карточчі-Україна» сам, ТОВ «Сервісна компанія «Данапріс Сінема» із Вадимом Остренським. Крім того, він володів нині припиненим ТОВ «Продюсерська компанія «Лот-Фільм» з Тетяною Харченко і Ларісою Халяпіною.

Також Коротенко із низкою юридичних і фізичних осіб володів ТОВ «Вата України» (припиняється), яке продавало вату. Ним керував Микола Безпалько, який значиться кінцевим бенефіціаром ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» зокрема з Глібом Загорієм.