Дилери Рено розіграли 60 мільйонів судової охорони на мікроавтобуси і позашляховики
28.08.2020   //   317 Переглядів

Служба судової охорони 18 серпня за результатами тендеру замовила ТОВ «Кий Авто Центр» автомобілів на 60,01 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 1 грудня 2020 року мають поставити 70 нових білих автомобілів 2020 року випуску, додатково оснащених радіостанцією та GPS-трекером із двома антенами. У тому числі:

50 мікроавтобусів Renault Trafic 4х2 із шестиступеневою механічною коробкою передач та дизельним двигуном об’ємом 1,6 л потужністю 115 к. с. екологічного класу Євро 6 по 990 тис грн. Зараз у салонах без додаткового оснащення вони коштують дещо дешевше – 918 тис грн., однак ця ціна не включає кондиціонер, фронтальну подушку безпеки переднього пасажира, бокові подушки безпеки водія та переднього пасажира, шторки безпеки, круїз-контроль та інші опції, передбачені замовником.

20 позашляховиків Renault Duster 4х4 із механічною коробкою передач та бензиновим двигуном об’ємом 1,6 л потужністю 140 к. с. класу Євро 6 та по 526 тис грн. Зараз у салонах без додаткового оснащення вони коштують дещо дорожче – від 528 тис грн.

Гарантійний строк складає три роки або 100 тис км пробігу, а строк післяплати – місяць.

Ціна угоди всього на 0,003% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 60,01 млн грн.

Єдиним конкурентом з автомобілями Renault було ТОВ «Ніко Прайм Мегаполіс» з-під Києва, засновниками якого є ТОВ «Компанія з управління активами «Ковін Капітал» Володимира Гнатишина і Світлани Сосновської та ТОВ «Ніко Авто Холдінг (Україна)» кіпрської фірми «Ніко Холдінг Енд Інвестмент Лімітед» Івана Ніколайчука із Британії.

Столична фірма «Кий Авто Центр» належить киянам Олександру Гуні та Володимиру Шполянському, а директором є Володимир Косс. Гуня і Шполянський також володіють зареєстрованим у тому ж будинку ТОВ «Кий Авто Груп» разом із киянином Сергієм Якусевичем, кіпрською «Інсерком Лімітед» та шотландською «Стіділанд Проперті».

Переможець має спільний номер телефону 0445369680 з банкрутуючим ТОВ «Кий Авто Холдинг» Дмитра Юр’єва із Броварів. Раніше, за даними системи «YouControl», ця фірма знаходилась в тому ж будинку в Києві, що й «Кий Авто Центр» та «Кий Авто Груп».