Улюблені «прокладки» залізничників розіграли черговий тендер на поставку запчастин за три мільйона
17.08.2020   //   257 Переглядів

Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» за результатами тендеру має намір укласти угоду з ТОВ «Інфініт Трейд» запчастин до дизель-поїздів серії Д1 на суму 2,67 млн грн.

Про це написала «Залізниця без корупції».

Загалом «ЦЗВ» запланував провести мультилотову закупівлю запчастин, але два з трьох лотів були скасовані через недостатню для проведення торгів кількості учасників. На торгах по єдиному лоту конкурентом переможця було ТОВ «Локодеталь» з дорожчою на 11 грн. пропозицією. Під час аукціону учасники не торгувалися.

Власницею «Інфініт Трейд» вказана Казановська Тетяна Володимирівна, яка раніше займалась підприємницькою діяльністю, а саметоргівлею одягом, взуттям та парфумами. За півтора роки існування фірма перемогла у 46-ти закупівлях на загальну суму 82 млн грн. Всі договори були підписані виключно з філіями «Укрзалізниці».

У інших тендерах в довідці про наявність робітників фірми, Казановська Тетяна вказує тільки себе, як директора.

Конкурент переможця – «Локодеталь», зареєстровано одинадцять місяців тому у Києві по вулиці Михайла-Котельникова, 45-В, разом з ТОВ «Ремдизель Груп», ТОВ «НВП «Транс Лок» та ТОВ «Торговий дім «БМЗ», всі вони активно беруть участь у залізничних тендерах.

«Локодеталь» підписала 30 договорів на загальну суму 128 млн грн., при тому, що вона не виробник пропонованої продукції.

Обидва учасники надали, у своїй тендерній документації, банківську гарантію одного банку – АТ «Український Будівельно-Інвестиційний Банк». Ці документи конкуренти отримали в один день, номери гарантій відрізняються тільки двома останніми цифрами.