«Київтеплоенерго» хоче збудувати систему очищення сміттєвої «Енергії» за 874 мільйони
17.08.2020   //   324 Переглядів

КП «Київтеплоенерго» КМДА 12 серпня оголосило тендер на технічне переоснащення сміттєспалювального заводу «Енергія» в частині системи очищення димових газів очікуваною вартістю 874,23 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Технічне переоснащення заводу «Енергія» за технологією «напівсухого» хімічного очищення газових викидів замовляють зі строком виконання до кінця 2023 року.

Концентрації забруднюючих речовин після впровадження нової системи повинні відповідати діючим нормативним документам України та директиві 2010/75/EU.

Для участі в тендері потрібно надати аналогічний договір постачання, проектування та генерального підряду щодо предмету закупівлі в частині технології газоочищення. Він може бути діючим. Крім договору з актами, для підтвердження досвіду, треба надати:

  • позитивний відгук від замовників експлуатуючих організацій про якість поставленого обладнання та виконаних робіт та дотримання наданих гарантій;
  • довідка або відгук про промислову експлуатацію обладнання або устаткування, що постачалося чи вироблялося для системи газоочищення – сіркоочищення;
  • довільну довідку про відсутність справ чи рішень господарських судів за несвоєчасну поставку обладнання та неякісне виконання робіт для державних компаній України;
  • документальне підтвердження наявності в учасника досвіду проектування газоочисних комплексів чи установок з сіркоочищенням для великих промислових чи енергетичних компаній тепловою потужністю не менше 25 МВт із наданням референц-листа.

Крім того, учасник повинен мати чистий річний дохід (виручку) від реалізації продукції за 2019 рік не менше від третини вартості тендерної пропозиції. Тобто до 291,41 млн грн.

Також потрібно мати спецтехніку, принаймні одного співробітника з кваліфікаційними сертифікатами, які дають право виконувати обов’язки головним інженером проекту, та принаймні 10 співробітників із вищою інженерною освітою. Вони мають бути в штаті.

Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5% очікуваної вартості (4,37 млн грн.), а розмір забезпечення виконання договору – 1% його вартості (до 8,74 млн грн.).

Тендерній пропозиції прийматимуть до 14 вересня, аукціон заплановано на 20 жовтня.

Нагадаємо, у 20172019 роках підряди ТОВ «Євро-Реконструкція» щодо реконструкції системи газоочисних установок Дарницької ТЕЦ виграло ТОВ «Запорізький тепло-енерго проект». Ще воно виграло підряд щодо будівництва установки десульфуризації димових газів напівсухим методом енергоблоку №2 Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго».