Урядовці відписали мільйон на рекламний фільм про боротьбу Нацгвардії з коронавірусом
10.08.2020   //  

ДП «Центр захисту інформаційного простору України» Мінкультінформполітики 4 серпня уклало угоду з ТОВ «Мейнстрім Пікчерз» про послуги з виробництва відеоролика за 947 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Коштом платників податків цьогоріч створять документальний фільм довжиною 20 хвилин про діяльність державних та правоохоронних органів, особливо військовослужбовців Нацгвардії, під час протидії COVID-19 із поєднанням хроніки та кадрів інтерв’ю і коментарів учасників подій.

Фільм повинен показати, як українські нацгвардійці несли службу в умовах карантину, коли більшість громадян лишалася вдома. А саме забезпечували порядок, дотримання обмежувальних карантинних заходів, авіаційне переміщення лікарів для отримання необхідного досвіду лікування вірусу та транспортування медичних засобів захисту, обладнання і тестів на вірус з Китаю по Україні, інформували, надавали допомогу.

Також потрібно показати, що відбувалося у різних регіонах України, як забезпечувалася обсервація у місцях спалахів інфікування. Крім того, фільм міститиме кадри з деяких основних типів об’єктів, які покажуть, як вплинув карантин на різні сфери життєдіяльності суспільства. Відеоматеріал за допомогою документальних зйомок і коментарів учасників подій має хронологічно показати основні етапи проведення карантинних заходів і суміжних подій та аспекти військової служби, на які вплинули введені обмеження.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки в травні ця фірма перемогла  у мистецькому конкурсі з виробництва відеороликів на тему: «Презентація та популяризація ініціатив Уряду», а саме: «Діяльність державних та правоохоронних органів, особливо військовослужбовців Національної Гвардії України під час протидії COVID-19».

Засновником і директором столичної фірми «Мейнстрім Пікчерз» є член Української кіно академії, продюсер Артем Колюбаєв. Нещодавно він був обраний одним із експертів за такими напрямами Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно, як «Анімаційні телесеріали», «Ігрові повнометражні для дитячої аудиторії» та «Неігрові телесеріали».