Укравтодор викинув білорусів за «неіснуючі» дороги для доставки асфальту
03.08.2020   //  

Служба автомобільних доріг у Херсонській області відхилила пропозиції шести компаній на торгах очікуваною вартістю 192,84 мільйони гривень, і залишила на торгах лише представників картелю. Про це повідомляється у системі «Прозоро».

Мова йде про тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-04-03 Мар’янське – Берислав – /Р-47/ на який прийшло вісім учасників – «Автомагістраль-Південь», «Ростдорстрой», «Миколаївбудцентр», «ДСТ № 4 г.Брест», «Мего ЛТД», «Еталон-буд», «Хмельницьке ШБУ №56» та «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС».

Пропозиції шести учасників Херсонська САД відхилила. В результаті на торгах залишились лише фірми  «Ростдорстрой» та «Автомагістраль-Південь».

Своє недопущення до тендеру у АМКУ оскаржили компанії «Еталон-Буд» та «УПС», тож згідно рішення тендерної колегії Херсонська САД мала поновити учасників на торгах. Але після скасування свого рішення про відхилення фірм, замовник при перегляді тендерних пропозицій знову викинув їх з торгів. Тож фірма «УПС» подала скаргу в АМКУ наново, її розгляд призначений на 14 серпня.

Білоруську компанію  «ДСТ № 4 г.Брест» відхилили через те, що учасник надав у маршруті транспортування асфальтобетонних сумішей «неіснуючі автомобільні дороги». Попри це, згідно умов тендерної документації, компанія мала  «надати транспорту схему, в якій зазначити, зокрема, перелік автомобільних доріг (вулиць) маршруту транспортування». Білоруська компанія надала відповідний список, і причин вважати, що ці дороги «неіснуючі» у замовника немає.

Нагадаємо, раніше Служба автомобільних доріг у Волинській області попри відсутність проблем з тендерною пропозицією, не допустила білоруську компанію «ДСТ № 4 г.Брест» до трьох торгів  на загальну очікувану вартість 300 мільйонів гривень.

ОАО «ДСТ № 4 г.Брест» входить у білоруський державний холдинг «Белавтодор».