Досьє. Голова Харківської САД Андрій Алексєєв
18.07.2020   //   308 Переглядів

Андрія Алексєєва призначили очільником Служби автомобільних доріг у Харківській області наприкінці грудня 2019-го року.

Перед призначенням працював у держпідприємстві «Дороги Сумщини», підпорядкованому Сумській облдержадміністрації, яку очолює Сергій Бесараб. До того обіймав посаду інженера відділу ремонту, експлуатаційного утримання автодоріг, безпеки дорожнього руху та технічного контролю у Сумській САД. Також понад 5 років працював в Охтирській філії «Сумського облавтодору». Є членом громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури».

Був помічником народного депутата восьмого скликання України Олександра Сугоняко, який входив у комітет транспорту Верховної ради. Сугуняко у 2014-2015 роках очолював Сумську обласну організацію партії «Удар» Віталія Кличка, радником якого працював нинішній очільник Укравтодору Олександр Кубраков.

Алексєєв задекларував дохід дружини Юлії від зайняття підприємницькою діяльності у сумі 905,21 тисяч гривень на рік. Згідно даних з реєстру юридичних осіб, дружина немає бізнесу, а діяльність її ФОП була припинена, згідно вказаними видами діяльності дружина займалась оптовим продажем будівельних матеріалів, та діяльністю у сфері інжинірингу.

Згідно декларації Алексєєв має квартиру в Сумській області на 60 квадратних метрів, та на дружині Юлії записано дві автівки – Mazda 3 та Honda CR-V, набуті у 2017 і 2019 роках відповідно.