Залізниця за три роки замовила улюбленим охоронцям Кернеса охорони на 45 мільйонів
13.07.2020   //   251 Переглядів

Філія «ЦТС» Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» за результатами тендеру має намір укласти угоду з ТОВ «Агентство комплексної безпеки – Охоронна фірма» щодо надання послуг охорони території та приміщень на загальну суму 2,55 млн грн.

Про це повідомляє «Залізниця без корупції» з посиланням на дадні системи «Прозорро».

Згідно з тендерною документацією, переможець має упродовж двох місяців охороняти дев’ять об’єктів по всій Україні.

Таким чином середня вартість охорони об’єкта за місяць становить 125 тис.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ПП «Харківська міська охорона». Учасники подали свої пропозиції з різницею всього у півгодини, а цінові пропозиції різнились на 34 грн. під час торгів фірми не торгувалися.

«Агентство комплексної безпеки – Охоронна фірма» регулярно перемагає у тендерах Філія «ЦТС «Ліски» на охоронні послуги. З 2017 року між контрагентами було підписано 18 контрактів на 44,55 млн грн.

Фірма належить Тетяні Топчій , а директором Ольга Топчій , яка згідно з декларацією, являється дружиною екс-депутата міськради від Партії регіонів, теперішнім директором КСП «Харківгорліфт» Олексієм Топчієм.

Тетяна Топчій також має у своїй власності низку охоронних фірм, серед них – ТОВ «Агентство комплексної безпеки Галеон», яка входить до переліку найулюбленіших підрядників з послуг охорони для Харківської міськради.

За даними «Харківського антикорупційного центру», «АКБ Галеон» було фігурантом кримінального провадження щодо роботи «конвертцентру» №42018220000000518 від 24.04.2018р. Нині ж фірма також фігурує в розслідуванні про заворушення в Харківській міськраді в 2018 році. Раніше СБУ повідомляла, що встановила осіб, які були тоді організаторами масових заворушень.

Ними виявилися керівник департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільної оборони міськради Валентин Топчій, директор КСП «Харківміськліфт» Олексій Топчій, співвласники ТОВ «Охоронне агентство «Практик» та власниця ТОВ «Агентство Комплексної безпеки «Галеон» і ТОВ «Агентство комплексної безпеки – Охоронна фірма».

Від «Наших грошей»

За даними «Прозорро», з лютого 2017 року «Агентство комплексної безпеки – Охоронна фірма» отримало замовлень на 60,64 млн грн.

ПП «Харківська міська охорона» Віктора Косолапова є традиційним конкурентом «АКБ-ОФ» на торгах залізничників, але жодного разу не виграло через дорожчу пропозицію. Загалом фірма отримала замовлень на 1,565 млн грн.