«Нафтогаз» купив британський софт для управління талантами за 2 мільйони євро
12.07.2020   //  

ТОВ «Нафтогаз Цифрові технології» АТ «НАК «Нафтогаз України» 6 травня замовило компанії «Cornerstone OnDemand International Ltd.» (Британія) програмне забезпечення для управління талантами на 1,97 млн євро. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять і впровадять софт Cornerstone Unified Talent Management (Preferred Customer Success Package) у складі модулів Learning для навчання персоналу, Performance для управління продуктивністю, Careers для кар’єрного планування та Recruiting для підбору персоналу. Право на використання для щонайменше 15 тис користувачів діятиме до кінця 2022 року. У разі потреби ТОВ «Нафтогаз Цифрові технології» окремо замовить додаткові послуги з впровадження і налаштування в обсязі не більше 200 людино-днів.

Британська компанія «Cornerstone OnDemand» є розробником придбаного софту.

Закупівлі провели за процедурою звітування про укладений договір, бо ТОВ «Нафтогаз Цифрові технології» не є замовником у розумінні закону «Про публічні закупівлі».

ТОВ «Нафтогаз Цифрові Технології» є дочірнім підприємством «Нафтогазу», створеним для обслуговування ІТ-потреб всієї групи компаній «Нафтогазу». При створенні в 2018 році фірма підпорядковувалась фінансовому директору «Нафтогазу» Сергію Коновцю. За даними «Наших грошей», зараз «НЦТ» підпорядковані безпосередньо голові правління «Нафтогазу» Андрію Коболєву. Від створення до лютого 2019 року фірмою керував екс-начальник ІТ-департаменту «Нафтогазу» Анатолій Вовнюк, потім до травня 2019 року директором була Олена Чорнокальська, а нині посаду обіймає Марина Квашніна.