«Південмаш» засвітив п’ятирічну угоду щодо кабелів на 48 мільйонів без відкритих цін
05.07.2020   //   228 Переглядів

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» 24 червня уклало угоду з ТОВ «Виробниче підприємство «Промелектронкомплект» про закупівлю кабелів низької та середньої напруги на 48,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2025 року, тобто протягом 4,5 років на умовах CPT Дніпро поставлять 40 тис м кабелів, 50 тис м проводів, 15 тис м плетінки і 500 кг емальованих проводів. Ціни та інші деталі замовлення невідомі, оскільки договір не оприлюднили, а в звіті цих даних немає.

Створена в квітні 2019 року столична фірма «ВП «Промелектронкомплект» належить харків’янам Євгену Руденку та Олегу Чеботарьову, а її директором є Віктор Буванов.

Зареєстрована разом із Євгеном Руденком Світлана Руденко володіла однойменним ТОВ «Промелектронкомплект» разом із Євгеном Лаптієм, яким керував Віктор Буванов. Однак нещодавно цю фірму переоформили на нового директора Наталію Кобозєву з Харкова.

Олег Чеботарьов також володіє ТОВ «Харпіс» одноосібно і ТОВ «Спеціальне конструкторське бюро двигунобудування» разом із тим же Євгеном Лаптієм.

Загалом фірма отримала підрядів на 68,91 млн грн., з яких нинішній – найбільший.

Завод «Південмаш» входить до сфери управління Державного космічного агентства України (ДКАУ), котре очолює Володимир Міхеєв, який до приходу в агентство в 2015 році працював на харківському заводі «Комунар». Його попередником в ДКАУ був колишній гендиректор ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» Павло Дегтяренко. А перед тим головою агентства був Любомир Сабадош, помічник колишнього члена Колегії ДКАУ тепер уже екс-нардепа Андрія Тетерука («Народний фронт»).