Фірма депутата розіграла з фірмою «слуги народу» 65 мільйонів на утримання доріг
30.06.2020   //   373 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області  23 червня підписала два договори  з ПП «Будівельна фірма «Миколаївавтодор» на утримання доріг державного значення загальною вартістю 65,59 млн гривень, повідомляється в системі «Прозорро».

Обидва тендери «Будівельна фірма «Миколаївавтодор» розіграла з ТОВ «Софія-Граніт». Ціна знижки на обох тендерах становить 0,3%.

Миколаївська САД не допустила до аукціону ТОВ «Містдорбуд», ТОВ «Юг Строй Компані» та ТОВ «Березівкаагрошляхбуд». «Містдорбуд» у складі своєї тендерної пропозиції не надав банківську гарантію та дипломи про закінчення учбових закладів своїх працівників, а «Юг Строй Компані» надало неповний перелік залученої техніки.

Натомість Замовник відхилив пропозицію «Березівкаагрошляхбуд» буцімто через те, що аналогічний договір, який надало підприємство, не є виконаним. Однак замовник не надав цьому жодних підтверджень.

ПП «Будівельна фірма «Миколаївавтодор» належить депутату Миколаївської міськради 7 скликання Сергію Шульгачу та його дружині Оксані Шульгач. Фірма почала виходити на тендери з ремонту доріг після того, як іншим підприємством Шульгача ТОВ «Миколаївавтодор»  почало цікавитися Миколаївське територіальне відділення АМКУ.  Антимонопольний комітет досліджував версію про ймовірну змову компаній КП «Експлуатаційне лінійне управління автодоріг» (далі – «ЕЛУ автодоріг») та ТОВ «Миколаївавтодор» на чотирьох закупівлях Миколаївської міськради за дорученням голови АМКУ у червні 2018 року. У межах збору первинної доказової бази для відкриття справи Миколаївське ОТВ АМКУ надіслало комунальному «ЕЛУ автодоріг» вимогу про надання інформації за низкою пунктів, однак підприємство надало непону відповідь, в результаті чого Миколаївське територіальне відділення АМКУ оштрафувало підприємство загалом на 272 тис. грн.

Власником «Софія-Граніт» є Ігор Негулевський, який на позачергових парламентських виборах в 2019 році став народним депутатом від пропрезидентської партії «Слуга народу». Після виборів він склав повноваження директора фірми, зараз ним є Микола Соснов – довірена особа Негулевського на виборах.