Крючков отримав вихідні дані на реконструкцію одноповерхової будівлі під 9-поверхівку поблизу метро Льва Толстого (фото)
25.06.2020   //   691 Переглядів

Департамент містобудування та архітектури КМДА 27 травня видав ТОВ «Артдизайн» містобудівні умови та обмеження для проектування реконструкції будівлі по вул. Антоновича (колишня Горького), 7-А у Голосіївському районі (поряд зі станцією метро Льва Толстого). Про це свідчить дані офіційного сайту Департаменту.

Реконструювати будуть одноповерхову будівлю площею 362 кв м, яка розташована на ділянці площею 0,06 га.

Ця ділянка згідно з Генпланом столиці є територією існуючої середньо- та малоповерхової забудови. З 2017 року ділянка належить на праві приватної власності «Артдизайну».

Відповідно до виданих містобудівних умов та обмежень (МУО) після реконструкції гранична висота будівлі не повинна перевищувати 27 метрів (орієнтовно 9 поверхів).

Будинок знаходиться в межах історичного центру Києва, Центральної планувальної зони, історичного ареалу, в зоні регулювання забудови першої категорії. Відповідно до МУО, «Артдизайн» зобов’язаний забезпечити композиційну узгодженість реконструйованої будівлі з історичними силуетами, масштабами, стилістичними, колористичними ознаками традиційного характеру. Щодо проектної документації фірма повинна отримати висновок спеціально уповноважених органів охорони культурної спадщини.

Власником ТОВ «Артдизайн» є Леонід Крючков, керівником – Олександр Ступак.

Леонід Крючков веде бізнес у державних портах з оточенням колишнього начальника Департаменту захисту економіки Нацполіції Ігоря Купранця.

Леонід Крючков був помічником нардепа від ОПЗЖ Вадима Столара у 2010-2012 рр. У 2019 році він балотувався до парламенту за списками ОПЗЖ.

Леонід Крючков з 2014 до 2016 року був заступником директора ДП «Укрінмаш» з концерну «Укроборонпром». Його брат Дмитро Крючков, який очолював правління ПАТ «ХК «Енергомережа», є підозрюваним по справі НАБУ щодо розкрадань на «Запоріжжіобленерго» на 346 млн грн. 16 червня цього року прокурори САП направили справу до суду.

Як відомо, у квітні 2018 року Дмитра Крючкова затримали у Німеччині. І у квітні 2019 року його екстрадували в Україну, після чого він був арештований. Однак, після внесення 7 млн грн застави він вийшов із СІЗО.

Дмитра Крючкова з віце-президентом УЄФА Григорієм Суркісом, представники якого входили до керівних органів «Енергомережі». Раніше журналісти програми «Схеми» оприлюднили записи телефонних розмов, де люди, чиї голоси схожі на голоси Дмитра Крючкова та братів-бізнесменів Ігоря і Григорія Суркісів, а також екс-нардепа від БПП Ігоря Кононенка та інших осіб, обговорюють спільні інтереси в енергетичному бізнесі та оборудки з обленерго.

У свою чергу Олександр Ступак раніше був співзасновником ТОВ «Ректан» із групи Юри Єнакіївського. Він також відомий як засновник ТОВ «Елейн», яке за часів Януковича постачало паливо військовим, та як партнер по ТОВ «Грандвуд інвест» Олексія Чеботарьова, близького до екс-голови МВС Віталія Захарченка. Чеботарьова вважають одним з головних гравців нелегального ринку горілки.