У Філатова дали екс-чиновниці 2 мільйони на фестиваль «Book Space» з Забужко, Жаданом та іншими зірками
03.05.2020   //   470 Переглядів

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради 14 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «Культпросвет» послуги з організації та проведення книжкового фестивалю за 1,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space» із книжковим ярмарком планують провести 30 вересня 2020 року. На фестиваль мають запросити Оксану Забужко, Сергія Жадана, Алевтину Кахідзе, Ірину Славінську, Софію Андрухович і Тараса Прохаська.

Виконавець повинен забезпечити побут учасників і технічне забезпечення заходів. Хоча гонорари не передбачені, вони можуть бути виплачені окремо спонсорами чи меценатами.

Договір передбачає такі програми фестивалю: центральну, дитячу, видавничу, музичну, а також три спеціальні програми – «Тандеми», «Terra Incognita» і «Книжки майбутнього».

Заходи відбуватимуть у восьми павільйонах і на концертному майданчику. Також мають поставити два невеликі павільйони для реквізиту, обладнання і знаходження персоналу.

З усіх коштів на технічне забезпечення піде найбільше – 1,47 млн грн. Ще 255 тис грн. відведено на витрати на відрядження і перебування учасників, 170 тис грн. – на рекламу, 37 тис грн. – на зарплату або оплату за договорами підряду режисерсько-постановочної та адміністративної груп, артистичного персоналу з нарахуваннями на неї, 20 тис грн. – на адміністративні витрати, 20 тис грн. – на прибуток, 15 тис грн. – на накладні витрати.

Ціна угоди на 10 тис грн., або 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,00 млн грн.

Єдиним конкурентом було місцеве ПП Творче агентство «Майстерня подій» Григорія Портянка, яке виграло тендер щодо торішнього фестивалю «Book Space» за 1,98 млн грн.

Директором місцевої фірми «Культпросвет» є Валерія Мороз, до 2018 року – головна спеціалістка Відділу інфраструктури галузі культури міста Управління культури Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради. Засновниками є Олександр Гомольський із Дніпра і Вадим Гефтер із Запоріжжя. Останній з 2018 року в якості ФОПа отримав підрядів Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради щодо арт-проекту «Вечір Пірсу» і фестивалю «Облака» на 2,25 млн грн. Гефтер відомий як бард, якого внесли в базу «Миротворця» за участь у фестивалі в окупованому Росією Криму.

Загалом із 2017 року «Культпросвет» отримав підрядів нинішнього замовника та Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА на 7,56 млн грн.