«Автомагістраль-Південь» розіграла з «Ростдорстроєм» ще мільярд на будівництво траси Н-31
29.04.2020   //  

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 24-27 квітня уклала три договори з ТОВ «Автомагістраль-Південь» на будівництво автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро – Решетилівка на загальну суму 1,09 млрд гривень, про це повідомляється у системі «Прозоро».

У всіх трьох тендерах на торги прийшли чотири компанії, які входять у Національну асоціацію дорожників України і займають перші місця серед найбільших підрядників Укравтодору – «Автомагістраль-Південь», «СУНП «Автострада», «Ростдорстрой» та «Онур конструкціон інтернешнл».

У всіх трьох тендерах пропозиції компаній «Автострада» та «Онур» відхилили у зв’язку з невідповідністю тендерної документації, при чому за претензії до одного й того ж документу. В обох компаніях була відсутня належно оформлена довідка, про наявність визначених у тендерній документації машин та механізмів для ремонту доріг.

В результаті, конкурентом «Автомагістралі-Південь» залишилась тільки одна компанія «Ростдорстрой». В результаті торгів переможець знизив свою ціну на 8-9% від очікуваної ціни Укравтодору. Це значно менше від конкурентних торгів, у яких беруть участь конкуренти картелю – там знижки сягають 15-30%.

«Автомагістраль-Південь» є фаворитом Служби автодоріг у Дніпропетровській області, за останні роки фірма отримала 33 підряди на загальну суму 6,79 млрд гривень.

Формально «Автомагістраль-Південь» належить одеситам Олегу Наливанному і Валерію Короткову. За даними ЗМІ, контроль над компанією має бізнесмен Олександр Бойко, засновник фірми «Шляховик-97», що є найбільшим постачальником будівельних матеріалів та техніки для «Автомагістралі-Південь».

Див.також: