Генпрокурор Венедіктова з чоловіком мешкають в чужій незадекларованій квартирі (фото)
27.04.2020   //   2162 Переглядів

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова в декларації за минулий рік вказала місцем проживання селище Високий під Харковом, хоча з червня вона постійно працювала в Києві. Нині є разом з чоловіком – замначальника Департаменту протидії кіберзлочинам Нацполіції Денисом Колесником, вона проживає в квартирі, що знаходиться в приватній власності фізосіб.

Про це йдеться в матеріалі Олександра Чорновалова для програми «Схеми».

Родина Венедіктової мешкає в центрі Києва на вул. Круглоуніверситетській. Будинок, де знаходиться їх квартира,  зведений у стилі сталінського неокласицизму всього на три десятки просторих помешкань. Деякі з них  виставлені на продаж за ціною $500-750 тис.

Орендувати квартиру можна за ціною від $2,5 тис на місяць.

Квартира, в якій мешкає подружжя Венедіктова-Колесник, оформлена на інших людей, непублічних. Але примітно, що родина ця також родом із Харкова.

Перед призначенням в парламенті Генеральним прокурором в середині березня Венедіктова подала декларацію за 2019 рік. Інформація про житло в Києві в ній відсутня. Ця інформація відсутня і в декларації її чоловіка, хоча в листопаді минулого року він пішов на значне кар’єрне підвищення – з начальника відділу протидії кіберзлочинам у Харківській області перейшов на роботу в столицю як заступник начальника вже цього Департаменту кібербезпеки Нацполіції. І через декілька тижнів підполковник Колесник отримав звання полковника.

Колесник користується Honda CR-V, яка записана на його 69-річного батька, але відсутня в декларації.

За даними «Схем», рідний брат Ірини Венедіктової –  Сергій Венедіктов, тривалий час працював у бізнес-структурах родини міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та бізнес-партнера його сім’ї – народного депутата VIII скликання Ігоря Котвіцького. Венедіктов працював у фірмах, які спеціалізуються на видобутку газу з державних надр, а саме у ТОВ «Газоконденсатне родовище «Денисівське» та ТОВ «Сахалінське», пізніше – у ТОВ «Мар’їнське» та ТОВ «Гравеліт–21». Всі сі ці фірми належать до так званої групи «Інвестор».

У 2015 році Котвіцький особисто виписував довіреність на ім’я Сергія Венедіктова «на ведення справ учасника публічного акціонерного товариства».  Саме в цей період часу відбулися збори акціонерів ПАТ «Інвестор», де Котвицький володів 9,5%. Станом на кінець 2019 року кінцевим бенефіціарним власником майже 44% акцій ПАТ «Інвестор» значиться син міністра МВС Олександр Аваков.

Нині Сергій Венедіктов викладає на юридичному факультеті столичного Національного університету імені Шевченка.