Школа заплатила екс-депутату більше мільйона за вікна та двері, на які роком раніше скинулися батьки учнів
17.04.2020   //  

Прокуратура вважає, що службовці КУ «Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 20», діючи у змові з службовими особами ПФ «Тімвел», без здійснення будь-яких робіт або шляхом їх часткового виконання із завищенням обсягів робіт, привласнили гроші, які були виділені з держбюджету місцевому бюджету м. Суми на ремонт школи.

Про це свідчить ухвала Ковпаківського райсуду м. Суми від 9 квітня.

Так, згідно з розпорядженням Кабміну від 07.11.2018, крім іншого, виділено гроші на капітальний ремонт будівлі КУ «Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №20» за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 71. Йдеться про заміну віконних та дверних блоків.

Проте, за даними правоохоронців, заміна частини віконних та дверних блоків в приміщенні, на яку у 2018 р. виділено 1,26 млн грн., фактично була здійснена у 2017 р. за гроші батьків учнів школи №20.

Для заміни віконних та дверних блоків у школі, у грудні 2018 р. цей навчальний заклад уклав з приватною фірмою «Тімвел» договір на 1,26 млн грн. Фірма отримала підряд без конкуренції.

Суд надав слідчим доступ до банківського рахунку «Тімвел».

Власником та керівником ПФ «Тімвел» є Олександр Тимчук. У 2010-2015 роках він був депутатом Сумської міськради з фракції партії «Рідне місто», від якої йшов у мери колишній градоначальник Геннадій Мінаєв. У 2015 р. Тимчук балотувався до Сумської міськради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», але не пройшов.

Згідно з «Прозорро», за останні 4 роки «Тімвел» виграв тендерів на загальну суму 96,15 млн грн.