Після публікації «Наших грошей» замовник найдорожчої яловичини повідомив про зниження ціни з 220 до 155 гривень
07.04.2020   //  

Відділ освіти Городоцької районної державної адміністрації (Львівська обл) уклав додаткову угоду з ТОВ «Гал Проф Центр», якої зменшив ціну закупівлі яловичини на 30% – до 155 грн./кг.

Документ було завантажено до «Прозорро» 6 квітня в 13.34 – через чотири години після оприлюднення дослідження «Наших грошей» щодо закупівель яловичини по всій Україні. Виявилось, що закупівля Відділу освіти Городоцької РДА з ціною 219,60 грн./кг була найдорожчою серед всіх оприлюднених в «Прозорро» в першому кварталі 2020 року угод вартістю понад 500 тис грн. Базова угода укладена ще 25 лютого 2020 року.

Додаткова угода з ТОВ «Гал Проф Центр» датована 3 квітня. В ній крім ціни яловичини зменшена на 65 тис грн. сума закупівлі. Нова ціна відповідає середній ціні закупівлі яловичини вищого ґатунку, хоча, наприклад Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради Львівської області в лютому  закупив охолоджену яловичину вищого сорту трохи дешевше – по 150 грн./кг.

В повідомленні «Нашим грошам» Відділ освіти Городоцької РДА вказав, що закупівля харчів за договором від 25.02.2020 р. №Т20-14 у 2020 році для потреб закладів дошкільної освіти району не відбувалася. Система «Є-дата» не містить інформацію про перерахування грошей «Гал Проф Центр» саме за цим договором.

Нагадаємо, 25 лютого Відділ освіти Городоцької РДА  уклав угоди з «Гал Проф Центр» на постачання свинини, яловичини та м’яса птиці. Єдиним конкурентом «Гал Проф Центр» на торгах  була ФОП Кононович Христина Андріївна. Конкуренти жодного разу не знижували ціни, в підсумку закупівля по трьом лотам була дешевшою очікуваної вартості на 0,2%.

Власником та директором «Гал Проф Центр» є Костянтин Кусяк.

Відділ освіти Городоцької РДА очолює Ігор Яскевич. Він задекларував 161 тис грн. зарплати минулого року. Його дружина – Ольга Яскевич, працює старшим державним інспектором в ГУ ДФС у Львівській області.

Як допомогти собі і «Нашим грошам» -)

Сіли ми колись і порахували, скільки грошей «з’їли» «Наші гроші» за вісім років свого існування, та й стало сумно нам. Врятувались іншим підрахунком: на кожну спожиту нами гривню припало 1000 гривень, які ми не дали вкрасти.

А ще економісти стверджують, що кожна корупційна гривня наносить шкоду економіці на десять гривень.

Разом це означає, що, якщо Ви подаруєте нам одну гривню, то ми разом допоможемо нашій економіці на десять тисяч гривень. А як буде добре державі, то стане краще й нам)

А якщо Ви ще й напишете нам, де варто шукати корупцію, то наша ефективність стане ще вищою.

Зробимо їх разом!)

Долучитись до проекту:

Карткою
Підтримати

На рахунок:

Громадська організація «Наші гроші»

ЄДРПОУ: 38192833

р/р:  UA703007110000026001052748682

в АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (Україна) м.Київ.

Призначення платежу: «Добровільна пожертва на статутну діяльність»

Листи: info@nashigroshi.org