Міністр економіки не встиг вписати в пусту декларацію маєток під Києвом та Range Rover Sport
24.03.2020   //   302 Переглядів

Новопризначений міністр економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко не вказав у своїй майновій декларації квартиру у Москві,, маєток у селі Романків під Києвом і два позашляховики.

Про це повідомляє програма «Схеми».

17 березня, коли Верховна Рада проголосувала за нового міністра економіки Ігоря Петрашка, він подав декларацію, в якій не містилось ніяких даних про доходи і транспорт родини, а з нерухомості була вказана лише одна квартира в Києві.

В декларації міністр не вказав будинок в елітному котеджному містечку «Сонячна долина» в селі Романків під Києвом. Згідно з офіційним витягом із реєстру нерухомості, ним володіє дружина міністра. Вказаний метраж будинку – 409 кв м. Також у її власності тут – 15 соток землі.

Дружина міністра є громадянкою Росії, до одруження вона мала прізвище Позднякова. Згідно з російським Єдиним державним реєстром нерухомості, вона має у власності третину квартири на 109 квадратних метрів у Донському районі Москви (разом із матір’ю і братом).  У документі з реєстру мовиться, що кадастрова вартість квартири становить 18 035 366 рублів (нині це приблизно 200 тисяч доларів).

Також, згідно з реєстром МВС, Ігор Петрашко – власник двох автомобілів-позашляховиків – Suzuki Vitara S (2016 року випуску) і Land Rover Range Rover Sport (2017 року випуску). Остання на сайтах продажу коштує біля $60 тис/

Згадки про авто  в декларації немає.

Сам Ігор Петрашко заявив, що обов’язково мав подати декларацію до входження на посаду, але не встиг її заповнити «через брак часу». Згідно з чинним законодавством, подати зміни до декларації можна протягом семи днів із моменту її подання.