Комунальники Кличка замовили проект Ситуаційного центру на Подолі за 15 мільйонів
16.12.2019   //  

КП «Інформатика» КМДА 8 грудня за результатами тендеру замовило ПрАТ «Литер» проектних робіт на 15,30 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До вересня 2020 року спроектують будівництво Ситуаційного центру протидії загрозам у місті Києві орієнтовною загальною площею 8 000-8 150 кв. м по вул. Кирилівська, 57 у Подільському районі.

Він включатиме оперативну залу, кол-центр, дата-центр, прес-центр, диспетчерську, кімнату для документації обмеженого доступу, офіси, кабінети, нарадчі кімнати, навчальний центр, технічні, медичні й побутові приміщення тощо.

Будівля має бути обладнана комплексом інформаційно-телекомунікаційних системи та систем життєзабезпечення, що дозволять Ситуаційному центру працювати цілодобово.

Ціна угоди всього на 659 грн., або 0,004% нижча від очікуваної вартості закупівлі.

ДП «Південдіпрондіавіапром» Мінекономрозвитку помилково знизило ціну до 1,40 млн грн. Його відхилили за недоліки банківської гарантії та довідок про рахунки в банках.

Дві компанії пропонували трохи нижчі ціни, а потім домоглися через АМКУ відхилення одна одної через невідповідність умовам тендерної документації. ТОВ «Топ Проект» наклало на пропозицію електронну печатку замість електронного цифрового підпису або кваліфікованого електронного підпису, а ТОВ «Аімм-Груп» подала договір з інженером-проектувальником без додатків і статут, який не відповідав чинному законодавству.

Найдорожча столична компанія «Литер» належить директору Миколі Жандорову, Юрію Бойку (не плутати з нардепом від «ОПЗЖ»), Валерію Кірмасову та Кирилу Ганіну.

Загалом із 2008 року переможець отримав підрядів принаймні на 413,60 млн грн.

Закупівлю провели з другої спроби. Перший тендер у фірми «Литер» виграв ФОП Тіунов Владислав Анатолійович із ціною 15,28 млн грн. Їх відмінили через скорочення видатків.