Військова частина купила Volkswagen Passat за 900 тисяч
14.12.2019   //   545 Переглядів

Військова частина Т0710 Міноборони (Київ) 9 грудня за результатами тендеру замовила ТОВ «Автосоюз» легковий автомобіль за 899 тис грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить автівку Volkswagen Passat Elegance Life 2,0 TDI. Автомобіль матиме дизельний двигун із турбонаддувом, поперекову підтримку передніх сидінь – з електрорегулюванням вкл. функцію масажу, багатофункціональний кольоровий дисплей «Premium», камеру заднього виду «Rear View» з відображенням допоміжних ліній для зручності паркування, обігрів лобового скла, підігрів передніх сидінь, мультимедіа «Composition Media» 20,3 см (8 дюймів)Ю кольоровий  ємнісний TFT-дисплей з функцією Touchscreen та сенсором наближення, CD-програвач, 8 динаміків,   картоприймач SD, роз`єм USB також для iPod/iPhone, оббивка сидінь – тканина «Weave», парк-пілот.

У автосалонах подібний Volkswagen Passat Elegance Life можна придбати за $33,5 тис, що за нинішнім курсом складає 791 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Автомир» Михайла Басія, Артема Григоряна, Юрія Непомнящого та Олександра Нестеренка. Його цінові пропозиції була вищою на 940 грн. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Засновником київського ТОВ «Автосоюз» є ТОВ «Європа-авто» Юлії Розумєй, керівник Дмитро Розумєй.

Керівником військової частини Т0710 є Сергій Зайчук