Верховна Рада купила автівки Toyota Camry по мільйону
06.12.2019   //  

Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України 3 грудня за результатами тендеру замовила ТОВ «Алмаз сістем» легкових автомобілів на загальну суму 2,51 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить дві автівки Toyota Camry у комплектації Premium по 903 тис грн. та одну Toyota Camry у комплектації Comfort за 701 тис грн.

Toyota Camry Comfort матиме автоматичну коробку передач, круїз-контроль, клімат-контроль з незалежним регулюванням температури зон водій/пасажир, підігрів передніх сидінь, а Camry Premium (найдорожча комплектація) додатково – оздоблення сидінь шкірою з перфорацією, декор панелі приладів та центральної консолі, візерунок якого імітує напівкоштовний камінь, навігаційну систему GPS тощо.

У автосалонах Toyota Camry Comfort можна придбати за 674 тис грн., Camry Premium – за 907 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом «Алмаз сістем» було ТОВ «Преміум Моторс» cім’ї Гвоздьових, чия пропозиція була вищою на 5 тис грн.

ТОВ «Алмаз сістем» з групи компаній «Алмаз» належить Олексію Шоху та Олександру Корнієнку, директор Вадим Ковалевський.

Як повідомляли «Наші гроші», у кінці минулого року Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України купила 7 автомобілів Toyota Camry на загальну суму 5,56 млн грн. (по 790 тис грн. та 805 тис грн.).