АМКУ відправив у трирічний тендерний «бан» засвічених «Нашими грішми» розпильників з одним мобільним
05.12.2019   //   695 Переглядів

Луганське територіальне відділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Партнер СВ» та ПВКП «Нирт» на 35,70 тис. грн за спотворення результатів торгів КЗ «Новоайдарська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів». Про це свідчить рішення відділення від 26 листопада.

Йдеться про закупівлю 345 тонн вугілля марки ДГОМ 13-50, що відбулась минулого року. Участь у торгах взяли всього дві компанії – ТОВ «Партнер СВ» та ПВКП «Нирт».

Дослідивши матеріали тендеру, спеціалісти Відділення встановили, що:

  • Учасники використовували один і той же мобільний номер для реєстрації на авторизованих майданчиках, а саме контактний номер директора «Партнер СВ» підприємця Віталія Сухаревського;
  • Сухаревський же у період 2011-2013 років був офіційно працевлаштований у ПВКП «Нирт» як комерційний директор;
  • Також вони використовували одну на двох IP-адресу;
  • Подавали конкурсні документи в один день з невеликою різницею у часі.

Крім того, антимонопольники з’ясували, що «Партнер СВ» не володів ресурсами, необхідними для виконання підряду при перемозі у спірних торгах. Ні орендованого рухомого-нерухомого майна, ні вугільного складу – лише фінансові ресурси. Врешті, у компанії також не було досвіду виконання аналогічних договорів. У сукупності всі ці факти засвідчили про механічну участь компанії в аукціоні, результатом якого мала стати перемога ПВКП «Нирт».

Саме цей учасник у межах спірної закупівлі вугілля, як повідомляли «Наші гроші», і отримав контракт вартістю 1,25 млн грн.

Згадуваний Віталій Сухаревський у 2009-2010 роках працював директором ТОВ «ТД “Вугілля України”», що спеціалізується на оптовому торгівлі паливом і належить Олександру Алексєєву. За адресою цієї фірми прописане також ТОВ «Схід-Трейд СВ», яке раніше було одним із співзасновників ТД «Вугілля України» і належало Сергію Алексєєву, батьку згаданого Алексєєва, а зараз записане на Андрія Кравчука.

Зареєстроване в Ізюмі на Харківщині ПВКП «Нирт» зі «статутником» 300 гривень належить Олександрі Алексєєвій (раніше – Лугова) з Алчевська Луганської області.

Нагадаємо, у грудні минулого року Луганське ОТВ АМКУ оштрафувало ТОВ «Партнер СВ» та ПВКП «Нирт» за неподання, а також подання інформації у неповному обсязі на 76,6 тис. грн.