Поліція розслідує ремонт басейна у Слов’янську з подвійною переплатою
21.11.2019   //  

Поліція підозрює керівництво  КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» Слов’янської міської ради Донецької області у змові з ФОП Гладких Сергій Іванович, в результаті чого було придбане обладнання по завищеній на 1,33 млн грн. ціні.

Про це пише видання «Вчасно» з посиланням на ухвалу Слов’янського міськрайонного суду Донецької області.

В червні 2018 року КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» и та ФОП Гладких уклали договір  з реконструкції системи з дезінфекції води в міському басейні. Вартість угоди склала 2,20 млн грн.

В ході аналізу укладеного договору слідство встановило, що посадовці комунального у змові з підприємцем з метою привласнення бюджетних грошей штучно внесли до акту виконаних будівельних робіт завищену ціну на обладнання на загальну суму 1,33 млн грн.

Так, наприклад, у документації ціна за блок керування системи дезінфекції Aquatron Systems i8000 вказана на рівні 1,31 грн/шт.. В той же час в звіті експерта-оцінювача вартість цього обладнання  вказана трохи вище 78 тис грн. За колби для системи дезінфекції Aquatron Systems i8000 чиновники Слов’янська платили 22,5 тис грн./шт, хоча експертна ціна складає 10,5 тис грн.

Наразі поліція проводить розслідування за кримінальним провадженням № 42019051720000079 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Від «Наших грошей»

За даними «Прозорро», конкурентом ФОП Гладких на тендері був ФОП Вадим Поляков з дешевшою на 21% пропозицією. Але він відмовився від підписання угоди через відсутність достатніх коштів на виконання робіт при авансі в 30%. Договір з ФОП Гладких підписала директор КЗ Ірина Кульматицька. Загалом фізкультурно-оздоровчий комплекс протягом 2018 року уклав низку угод з підприємцем на загальну суму 2,37 млн грн.  Другим замовником ФОП є «Нацуніверситет фізичного виховання і спорту», який уклав 6 допорогових угод на загальну суму 286 тис грн.