Тимошенко і Ляшко з останніх сил роблять Геруса зіркою шоу-бізнесу (відео з «Лігі смєха»)
19.11.2019   //   858 Переглядів

Ахметівський утриманець Ляшко у фірмовому «гей»-стилі зробив Геруса відомим на ютуб-телевізійному рівні. А «газова принцеса» Тимошенко виступила на захист Ахметова знову ж таки звинувативши саме Геруса у діях, спрямованих на зниження ціні електроенергії.

На графіку результат того, що Герус&ко випхали державне «Центренерго» зі зрозумілим Коломойському менеджментом у листопаді на ринок на добу наперед і спростили імпорт електроенергії з Білорусі та Роіссі. Таке збільшення конкуренції у купі зі збільшенням роботи АЕС, вітроенергетики і падінням промислового попиту миттєво допомогло обвалити ціни в Україні (синя лінія):

На цьому фоні ще яскравіше висвітилась монополія ДТЕКа Ахметова в Бурштинському енергоострові (червона лінія на графіку), який охоплює близько 3 мільйонів мешканців Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей. Сюди в силу технічних перепон не може дотягнутись білорусько-російський імпорт і дешева енергія «Центренерго». Сюди можуть дістатись лише постачальники європейської енергії. Однак і імпорт з Заходу не працює, бо саме ДТЕК не використовує своїх квот. І саме цього монополіста захищає Тимошенко, змушуючи закрити одну з можливостей конкурентного тиску на монополіста.

До речі, якби Тимошенко уважніше дивилась «Лігу смєха» у період президентських виборів – ось це відео з випуску знятого після першго першого туру:

…то ще б тоді зрозуміла, що Зеленський рано чи пізно її пошле офіційно, і ніякий Коломойський не порятує:

Можливо тепер Авакову слід напружитись? Ось жовтнева «Ліга смєха»:

 

Блог від: Юрій Ніколов